Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyámmal néha csúnyán...

Ha a kutyámmal néha csúnyán beszélek de amúgy nagyon jól tartom és mindent megadok neki akkor rossz gazda vagyok?

Figyelt kérdés
minosegi kajat kap, ha hazaerek munka utan non-stop vele vagyok, sokat jatszol vele, rengeteget simogatom es az agyban alszik velem es tetmeszetesen sosem bantom ami alap
márc. 5. 07:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Ha jól van nevelve, akkor nem szükséges vele csúnyán beszélned. Ha nincs jól nevelve és ezért beszélsz vele csúnyán, akkor az a te hibád. Magaddal beszélj csúnyán, amiért nem voltál képes megtanítani dolgokra.

Ha csak azért beszélsz vele csúnyán, mert rajta vezeted le a napi feszültséget, akkor alávaló ember vagy. Az ilyen a gyerekkel is így bánik.

márc. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
A gond hogy ilyenkor más területeken is így csinálják az emberek. Azt gondolják hogy lehet kárpótolni a csúnya beszédet minden mással.
márc. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%
Jó, jó, de beléég minden csúnya szavad...
márc. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
Mindenképpen rossz gazda vagy, bármit csinálsz.
márc. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Néha azt mondom a kutyámnak, “az anyád p*csáját eszel már megint?!”

Sunnyogva, csóválva jön odafelé és bújik. Majd olyankor azt mondom neki, “a k*rva anyádat, azt” és megsimogatom. Senki nem akart még feljelenteni állatkínzásért. És én sem tartom magam rossz gazdának.

márc. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, mit takar a "néha csúnyán beszélek vele". Ha kiabálsz vagy látszik rajtad, hogy dühös vagy rá, akkor azon dolgozni kellene, különösen, ha a kutya nem ad okot rá, mert akkor a kutya nem érti, mi a bajod vele, és akkor bizonyos értelemben stresszforrás vagy a kutyának, mint egy kiszámíthatatlan faktor, ami vagy kedves vagy dühös számára érthető okok nélkül.
márc. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
pont az hogy nem kiabálok vele, hanem pont olyan szitu szokott lenni mint ahogy az 5os leirta :D meg neha kisg*cinek nevezem de soha nem kiabalok ra es nem vagyok duhos
márc. 5. 08:54
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a kutya szempontjából nem gond.
márc. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Nek vall túl intelligens jellemre. Ahogy az írasod sem.
márc. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Jó, jó, de beléég minden csúnya szavad..."


Szerinted a kutya tudja, hogy az "csúnya" szó? XD

márc. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!