Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » FrontPro tabletta vagy Front...

FrontPro tabletta vagy Front Line Tri Act rácsepegtető oldat kutyának?

Figyelt kérdés
FrontPro-t használjuk, ismerjük. De most a Tri Actra rátaláltam, amely plusz egy dologra, szúnyog és légy ellen is jó. Nem tudom, hogy maradjunk-e a beváltnál vagy váltsunk, ami eggyel jobb.

márc. 5. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a csepegtető vált be. Azt mondta a dokink, hogy a tabletta hosszútávon roncsolja a vesét. ExSpot csepegtető 100% bevált nálunk.
márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy en is kerdezek, de akkor ezek a cseppentos keszitmenyek jok szivfereg ellen is?

Azt latom, hogy oda van irva, hogy ved szunyog ellen is, de kulon nincs felsorolva a szivfereg megelozese. Mi van, ha megse annyira hatasos es megcsipi a szunyog megis?

En is most gondolkoznek valami masban, mint a nexgard spectra, de egyelore meg nem mertem levaltani.

Ismertem szivferges kutyat, rettegek ettol a betegsegtol.

márc. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 A Frontpro repellens, azaz távoltartó hatású szer, ezért (az állatorvosunk szerint) nem lesz 100%-os biztonságú. Ő inkább rácseppentőből az Advocate cseppet ajánlotta, ami viszont az esetlegesen vérbe kerülő szívférgességet okozó lárvákat azonnal kiirtja, így azokból nem tud szívféreg fejlődni és ennek sokkal magasabb, közel 100% a hatékonysága. A saját kutyám 10 éve kapja és nincs is vele semmi probléma. A szívférgesen befogadott kutyámat is Advocate cseppel(más gyógyszerekkel kombinálva) kezelték ki sikeresen a betegségből. Arra figyelj, hogy minden ilyen belsődleges hatású cseppnél vagy tablettánál az alkalmazás előtt szívféreg tesztet kell csinálni.
márc. 6. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, koszi :)

Tudom, a kutyam kapja a nexgard spectrat jelenleg is, illetve evente egyszer teszteltetem is, mert szoktunk tartani szunetet telen.

márc. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A szívféreg elleni tablettánál minden beadás előtt kell szívféreg teszt vagy hogy működik? Köszönöm.
márc. 6. 08:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem minden beadasnal, csak az elsonel. Illetve az mar opcionalis, hogy pl tartasz-e szunetet vagy egesz evben adod, mi ugy egyeztunk meg az orvossal, hogy legyen szunet novembertol februarig es akkor azert mielott ujra kapja, szoktam kerni egy tesztet.
márc. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!