Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akit sétáltat a kutyája, azt...

Akit sétáltat a kutyája, azt nem zavarja?

Figyelt kérdés

Annyi embert látok akit szó szerint húz a kutyája, de van akit nem kicsit. Kis vizsla, labrador, és majd kiszakad az illető karja, úgy húzza a kutyája. Bár tudom, hogy semmi közöm hozzá, de...

Ezeknek az embereknek ez nem gond?


2010. okt. 25. 20:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
nyilvám ők nevelték gy. bár nekem is volt egy boxerem akit nem lehetett kordában tartani pórázon. póráz nélkül semmi probléma nem volt vele. lány létemre ha viszont akartam igenis gatyába ráztam... ez csak azt jelentheti hogy nem mernek szembeszállni/nem tudnak a kutyájuk akaratával VAGY ami hihetőbb hogy a kutya a falkavezér :)
2010. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

Hát nem tudom :)

Nyilván nem, mert ha zavarná Őket akkor tennének ellene vagy segítséget kérnének, ha nem bírnak a kutyával.

Engem személy szerint nagyon idegesítene ha a kutyám rángatna. Szerintem ez egy alapvető dolog, hogy a kutya tud sétálni. Meg én tök égőnek tartanám ha a kutyám rángatna. Az valahol engem is minősít...

2010. okt. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
57%

Én is szoktam kutyát sétáltatni, és tényleg elég rossz érzés de nincs mit tenni. Jobb mintha meg sem sétáltatnád.

Egyébként az én tapasztalatom az, hogy ha nagyon húz, futok vele általában kb. 1-2 km-t, utána elfárad annyira hogy már nem fog húzni, hanem nyugodtan sétál mellettem, csak akkora már általában én vagyok ki:D

2010. okt. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

Régen engem húzott a kutyusom, amíg nyakkörvet használtunk, mindegy volt neki mennyire fullad, húzott, mindent kipróbáltam, hogy ne húzzon, de nem használt semmit.

Átváltottam a hámra, és már nem húz, sőt, ha húz is, könnyen meg tudom fogni úgy, hogy ne húzzon.

Nagyon sokan lenézik a hámot, de nekem ez segített.

2010. okt. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
Dehogynem zavar. Nekem is volt olyan kutyám amit nagyon nehéz volt pórázhoz szoktatni. Ha elengedtem engedelmesen jött mellettem, de ha ráraktam a pórázt, akkor csak lihegtem a kutya után.
2010. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
nem.
2010. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
Az enyém is húzott,de meg fegyelmeztem és ma már szorosan a lábam mellett jön.Ha megállok ő is megáll.ja és mindig kap jutalom falatot :):)
2010. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
26%
Elég vicces :D Az emberek lusták megnevelni a kutyáikat, ez van. Énis gáznak érezném...
2010. okt. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
51%
Szerinted mégis hogy kezdjenek hozzá az ilyen téren történő nevelésbe?
2010. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem először vegyél egy haltit. Majd szoktasd meg a kutyádat a viseletére. Sokkal könnyebb lesz a séta, ez garantálom. A képen szintén egy húzós kutya van. Illetve már csak húzott.


[link]

2010. okt. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!