Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akit sétáltat a kutyája, azt...

Akit sétáltat a kutyája, azt nem zavarja?

Figyelt kérdés

Annyi embert látok akit szó szerint húz a kutyája, de van akit nem kicsit. Kis vizsla, labrador, és majd kiszakad az illető karja, úgy húzza a kutyája. Bár tudom, hogy semmi közöm hozzá, de...

Ezeknek az embereknek ez nem gond?


2010. okt. 25. 20:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
a kutya nagyon jól tudja, hogy melyik emberrel tudja megcsinálni bünti nélkül, hogy húzza és ne halgasson rá. A 4 fős családunkból én vittem a kutyát annó iskolába, rám és apukámra hallgat a legjobban, apura azért, mert érzi, hogy nálunk ő a falkavezér. Öcsém nem is igazán viszi, na de amit anyunál leművel... de ő persze így is szereti, ha keményebb lett volna vele az elején, őt sem rángatná. És nem attól függ, hogy épp előtte kifárasztotta-e valaki, persze, az is kivesz az energiáiból, de ha anyukámmal ketten visszük el a kutyát sétálni, akkor anyut ugyanúgy rángatja, amint átveszem, akkor meg egy két rántás és felfogja, hogy kivel van dolga és rendesen jön... nevelés. ennyi.
2012. jún. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 lakle ***** válasza:
Nekem 4 hónapba telt mire a kutyámat megtanítottam rendesen sétálni. Szóval nem olyan egyszerű ez... Addig biztosan rajtam is nevettek az emberek:)
2012. jún. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!