Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 12 órás munkával szerintetek...

12 órás munkával szerintetek tarthatnék egy kutyát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal egy két szobás, tágas lakásban lakunk és mind a ketten 10-12 órát dolgozunk, de szeretnénk egy kutyust. Ő reggel 9-től 6-ig dolgozik, én 5-től délután 5-ig, utána pedig éjszakázom. Egy tacskóra gondoltunk. És amíg nap közben nem lennénk otthon, lenne neki pelenka, ha kellene könnyítenie magán, játékai, esetleg bekapcsolnánk neki a tv-t, hogy semmi esetre se unatkozzon. A sétáltatást úgy oldanánk meg, hogy ha nappalis vagyok akkor én hajnali 4 körül levinném, utána a párom 8 körül, majd munka után levinném, este pedig a párom. Ha éjszakás vagyok akkor kora reggel, utána pedig délután 2-3-kor vinném le. Így szerintetek rendben lenne? Nyilván valóan nem csak a levitel a fontos, mind ketten foglalkoznánk vele órákat.

márc. 20. 14:07
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem. De nekem a macskám pl nem karmol szét semmit, a kartonját kapargatja. Persze ne tartsatok macskát, ha nem akartok, nyilván lutri, hogy egy rombolósat fogtok ki vagy sem.

Esetleg valami kisállat, ami elvan nélkületek, nyuszi, hörcsög, papagáj (párban) és társai.

márc. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 A kérdező kommentje:
Nem heti 3 órát lenne velünk, nem is értem 9-es... De rendben, teljesen megértem, ha fogyatékosnak tartasz, viszont kicsit erős így fogalmazni :) azért hiszek abban, hogy valószínűleg tudnánk tartani, mert az előző három is így élt és semmi probléma nem volt. Nem lettek depressziósak, jókedvűek voltak, sokat játszottunk, sétáltunk (nem, nem 10 percet kétszer egy nap), elvoltak. A lényeg, hogy arra lennék kíváncsi, hogy egy tacskó is ellenne ugyan így, esetleg egy idősebb kutya mellett.
márc. 20. 14:53
 13/61 A kérdező kommentje:
11-es, az a baj a hörcsöggel, hogy nagyon kevés ideig él... a párom nem szeretne se nyuszit se papagájt pedig egyszer már felvetettem az ötletet, hogy mi lenne, ha nyuszink lenne.
márc. 20. 14:54
 14/61 anonim ***** válasza:
81%
Hörcsög, tengerimalac (párban), papagáj (párban), díszhal.
márc. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
76%
Ha kb 13 komment után sem érted akkor nem lehet rád mást mondani. Borzasztó, hogy valaki ennyire gyerekes de pumpoljuk, hogy legyen kutya mertcsakdejóleszaz
márc. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
86%
#12 A tacskót nagyon hamar megbánnátok. Még annak is simán a fejére nő, aki rengeteget igyekszik foglalkozni vele.
márc. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megpróbálom a tengerimalacot. Hátha arra hajlik :D
márc. 20. 14:57
 18/61 anonim ***** válasza:
60%
De azért a tengerimalaccal is készülj fel arra, hogy hörcsöghöz hasonlóan megeshet, hogy a büdös életbe nem fogjátok kézhez szoktatni, csak nézegethetitek. És azt a hörcsöggel ellentétben nem tarthatod egyedül. Cserébe tovább él.
márc. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 A kérdező kommentje:
Ne aggódj volt már tengerimalac is a családban :D
márc. 20. 15:01
 20/61 anonim ***** válasza:
30%
Vadászgörény esetleg? Bár nekik elég nagy ketrec kell.
márc. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!