Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért röhög sok gazda azon,...

Miért röhög sok gazda azon, hogy a törpe kutyájuk ugatja, támadja a nagyobb kutyákat? Miért nem szólnak rá, hogy nem szabad?

Figyelt kérdés
márc. 22. 07:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
84%
Vagy amúgy az is simán lehet, hogy az ő kutyája beleköt a nagyobb kutyákba, vagy félelemből odakaphat nekik és ezt szeretné elkerülni, annyi oka lehet amiről nem tudhatsz
márc. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Menhelyes kutyám van, szóval ezt bebuktad.

Egy kérdést tettem fel, erre van az oldal, ne az érdekeljen, engem miért érdekel, vagy tedd fel külön kérdésbe, ne az enyémet trollkodd szét, seggarc, ha nem tudsz értelmes választ adni, lapozz tovább, vagy koccolj.

márc. 23. 12:09
 23/25 A kérdező kommentje:

Egyébként, ha értelmeznéd is, amit olvasol, akkor nem tennél fel hülye kérdéseket a kérdésem alá.

Többieknek köszönöm, bár nem lettem előrébb, annyit tudtam meg, amit eddig is tudtam, hogy ez a gazda, sok másikkal együtt egy idióta.

márc. 23. 12:11
 24/25 anonim ***** válasza:
82%
Téged zavar valaki aki valamilyen oknál fogva elkerül titeket... mit árt ő neked ezzel? Kutyád belehal, ha nem mehet oda pont az ő kutyájához vagy mi? De igazából ezzel a stílussal nem is csodálom, hogy inkább elkerül titeket :D
márc. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nekem két kistestű kutyám van, egyik full nyugodt, játszik a nagy kutyákkal is, a másik megugatja őket az elején, aztán beszáll a játékba. Rászóltam már emiatt rengetegszer, de ugyanúgy csinálja. Én már megszoktam, igazából támadni nem támad soha, az agressziót nem is tűrném tőle, de most az, hogy ugat, hát istenem, bele ne haljon senki :D
márc. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!