Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik felelős kutyatartas...

Létezik felelős kutyatartas esetemben ha: heti 4 napon at reggel 6 es este 18 kozott nem vagyok otthon mert dolgozom?

Figyelt kérdés
Hazhoz kijaró ebtrénert ugyan találtam,de ezenfelül semmi konkretumom nincsen,bar nem első kutyas lennék....ha lennék..
ápr. 17. 12:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül élsz?
ápr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon sok idő, ha csak nincs másik családtag, aki foglalkozik addig vele.


Lakás vagy kertes ház? Kertes házban, ha kint tartható fajta (vagy kutya ajtóval megoldható), akkor talán jó lehet, mert ugye pisilni, kakilni tud így. Lakásban viszont kell kutyasétáltató vagy ismerős segítsége.

ápr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Egyáltalán nem mindegy, hogy kertesben laksz vagy panelban! Kertesben még csak feltalálja magát a kutyus, de panelban azért jóval másabb a helyzet!

Továbbá, nem hiszem, hogy sok kedved lesz a kutyát 12 óra meló után sétálni vinni meg foglalkozni vele!

Inkább akkor macska.

ápr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

En dolgoztam 12 oraban +utazas a kutya panelban lakott. Hajnal 4-5 futtaton voltunk labdaztunk. Es este is vittem 1-2 orara. 4 honapos koratol 5 eves koráig elt igy. 2 naponta dolgoztam 2 napot neha 3-4 napot is egymas utan. Szabadnapokon velem jott mindenhova sokat voltunk egyutt.

Mostmar 14 eves jo kutya , sose volt vele gondom.

Az biztos, hogy sokkal sokkal tobb energiat igenyel igy a kutyatartas, mert muszaj vinni muszaj lemozgatni, muszaj sokkal tobbet minosegi idot veletolteni , mikozben hulla faradt vagy a 12 oras melotol.

De nem is lehetetlen.

ápr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kertes ház,igen nagy udvarral.

Egyedül élek jelenleg( egy ideig)

Valóban nincsen senki aki vele lenne 10 percnel többet amig dolgozom.


Szabadnapjaimra( amik teljesen valtozóak pl 3 szabadnap egyben vagy 2 munka, 2 szabad ,2 munka 1 szabad) szoval ilyen napokra lehetne a trener,autoba be es ki az erdőbe mozogni oda jarunk is a parommal.

ápr. 17. 14:26
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
#4 baromi felelőtlen dolog egy kutyát rendszeresen 12-14 órákra egyedül hagyni, szerencsétlennek rámehetek a veséje, ha nem tud ilyen sokáig pisilni.
ápr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%

Szegeny szerencsetlen sanyaru sorsu kutyanak nem mentek ra a vesei. 🤷‍♀️

Felelotlen vagy sem egyszer csak lett egy kutyam nem en akartam rámsóztak. Mint emlitettem a munkanapjaimon volt ennyit egyedul, szabadnapokon velem volt mindenhol. Ugyhogy vissza adhattam volna a menhelyre ott biztos sokkal jobb lett volna neki. Ja nem mert fertozo gyomlrgyulladasba par heteb belul elpatkolt volna . Igy viszont en kezeltettem es azota is boldog kiskutya mar 14 eve. 😃

ápr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül az eü szükségletek miatt nem lenne jó, de így hogy van kert, szerintem simán lehet ilyen beosztásban is kutyát tartani. Viszont kis vagy közepes eneriaszükségletűt válassz, mert gondolom két 12 órázás között nem lesz semmi kedved 2-3 órákat aktívan kutyázni.
ápr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8# Igazad van.


Az jutott eszmbe,mivel minden este megyek boltba munka után,oda viszont tudnam magammal vinni.

ápr. 17. 19:50
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#7 mert gondolom más gazdi nem lett volna opció. Én 12 órázós munkával tuti nem vállalnék benti kutyát. Vagy jól tudjam tartani, vagy nem tartok.
ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!