Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is igaza van...

Szerintetek is igaza van rokonomnak, hogy emiatt nem hajlandó velem szóba állni? (kutya ügy, szerinte kínzom a kutyát)

Figyelt kérdés

Szóval van egy kislány extra mini yorkie babám aki most egy éves :) Hat hetes korától van nálam szóval már elég régen. Kezdetektől fogva pelusra volt szoktatva és ez a mai napig is így van. De szerintem evvel nincsen semmi gond így legalább a drágám bármikor üríthet amikor akar :) Amúgy mindenhova magammal viszem a kicsikémet a táskába. Kutyákkal nem igazán találkozik mert fél tőlük meg az idegen emberektől is. De akit megkedvelt azt nagyon imádja. Nagyon aree. És van egy rokonom (akinek mellesleg egy dobermannja van.. hát soha nem engedném oda hozzá az én bébymet) és szerinte kínzom a kutyát. Meg hogy nem fog addig hozzám szólni amíg nem biztosítok normális életkörülményeket a kutyámnak. Pedig szerintem nagyon is boldog, hogy mindig velem lehet. Sokat veszekedtünk emiatt és az után fajult el odáig a dolog, hogy nem szól hozzám többet. Képes az utcán is elmenni mellettünk úgy hogy hozzám se szól. Bezzeg az ő kutyája nagyon okos... Semmivel nem jobb az én picimnél. Jó tud egy két parancsszót meg járnak kutyák közé meg iskolába de nagy kunszt...

szóval szerintetek is igaza van rokonomnak?

Köszy a válaszokat 22/N


2010. okt. 28. 20:16
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez kamukérdés, ilyen idióta emberek egyszerűen nincsenek, legalábbis remélem. Ha meg igen, akkor szégyelld el magad te mocskos állatkínzó. Ez az állatkínzás másik véglete, a szeretettel(vagy inkább önzőséggel, tudatlansággal) megölik a kutyát.
2010. okt. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 MME ***** válasza:
90%
Ja értem, így fél fokkal jobb a helyzet :D Sajnos. Mivel a többi áll.
2010. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
Na jól van nem is írok ide többet... Nem kell további válasz...
2010. okt. 28. 21:46
 24/43 anonim ***** válasza:
96%

Tényleg igaza van a rokonodnak, kínzod a kutyát, még ha nem szándékosan is. Én elhiszem, hogy nagyon szereted, csak nem tudod mi a jó neki. Ne sértődj meg, nem akarunk rosszat és nem beszélünk hülyeséget, ha ennyien mondják igazán elhiheted. Nem jó a kutyának, ez az életmód, még ha úgy is tűnik. Szedd össze magad, neveld rendesen, meg fogja hálálni. Sokkal boldogabb lesz, és ha igazán szereted ez kell a legfontosabb legyen neked.

Remélem megfogadod a tanácsunkat.

2010. okt. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
86%

Kedves kérdező!

Én a csivavámmal jártam kutyaiskolába, aki a saját (SAJÁT) lábán sétál le hosszú km-eket, órákig képes sétálni és ha hazamegyünk sem fekszik le, hanem játszik. Kint van a kertbe ha nem vagyunk itthon és házat ŐRIZ! A kutyaiskolában csibészelésen is részt vettünk és elhiheted, keményebben támadt az összes többi kutyánál (ő volt az egyetlen kistestű kutya a társaságban). Minden parancsot kiválóan tud, meglepődnél mire képesek ezek a kis kutyák. A te kiskutyádat maximum tönkreteszed a cipelésével, hogy soha nem érte a lába a földet, szerintem a kapuig nem bírna elmenni a saját lábán. Nem gondolod, hogy rosszat teszel ezzel neki!?

Én is szőke vagyok, csivavával, de valahogy több eszem van nálad.. az az érzésem.

Miért nem adod meg a kutyának ami jár, az egészséges, boldog életet?

2010. okt. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
95%
Minek teszel fel kérdést ha nem fogadsz el választ?
2010. okt. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%

22:47 köszönöm, hogy vannak még épp eszű kistestű kutyát tartók, remélem, követik a példád az idióták is előbb-utóbb



kérdező, szaporítótól vetted azt a korcsot, mert extra mini yorkie nincs....nem mellesleg gondolom tk-ja nincs neki :S

2010. okt. 29. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
96%
Kedves Kérdező, azért azon nagyon nem ártana elgondolokodni, hogy szerinted mindenki hülye csak te vagy gömgölyü ... add meg annak a nyomorult kutyának hoy kutyához méltó élete legyen, nem hajasbaba akivel üngyümbüngyümölni kell.
2010. okt. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
*gömbölyű
2010. okt. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
93%

első olvasatra ez vicc ???

másodikra : jézus--mária, van ennyire korlátolt nő ??

VAN ,

emberként kezelni egy kutyát ???

tényleg kínzod, igaz nem emberi mércével .

sosem lesz boldog kutya, így te sem fogod sosem meglátni,hogy milyen is amikor az ember mellett egy társ van ( kutyatársra gondolok ), amikor a kutya a család része.

szerintem , te nagyon hüje( :) ) vagy a kutyákhoz,

2010. okt. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!