Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is igaza van...

Szerintetek is igaza van rokonomnak, hogy emiatt nem hajlandó velem szóba állni? (kutya ügy, szerinte kínzom a kutyát)

Figyelt kérdés

Szóval van egy kislány extra mini yorkie babám aki most egy éves :) Hat hetes korától van nálam szóval már elég régen. Kezdetektől fogva pelusra volt szoktatva és ez a mai napig is így van. De szerintem evvel nincsen semmi gond így legalább a drágám bármikor üríthet amikor akar :) Amúgy mindenhova magammal viszem a kicsikémet a táskába. Kutyákkal nem igazán találkozik mert fél tőlük meg az idegen emberektől is. De akit megkedvelt azt nagyon imádja. Nagyon aree. És van egy rokonom (akinek mellesleg egy dobermannja van.. hát soha nem engedném oda hozzá az én bébymet) és szerinte kínzom a kutyát. Meg hogy nem fog addig hozzám szólni amíg nem biztosítok normális életkörülményeket a kutyámnak. Pedig szerintem nagyon is boldog, hogy mindig velem lehet. Sokat veszekedtünk emiatt és az után fajult el odáig a dolog, hogy nem szól hozzám többet. Képes az utcán is elmenni mellettünk úgy hogy hozzám se szól. Bezzeg az ő kutyája nagyon okos... Semmivel nem jobb az én picimnél. Jó tud egy két parancsszót meg járnak kutyák közé meg iskolába de nagy kunszt...

szóval szerintetek is igaza van rokonomnak?

Köszy a válaszokat 22/N


2010. okt. 28. 20:16
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%
jézus szegény kutya. én is rosszul vagyok az olyan gazdáktól, akik felkapják a kutyát, mert jön egy 3 kg-nál nagyobb kutya. abba nem gondoltál bele, hogy esetleg a kutyád nem azért boldog, mert a saját ürülékébe nyomul, nem találkozik más kutyákkal, hanem mert veled van? neki ennyi elég a boldogsághoz, de nem tesz jót neki. ISTENEM, MEKKORA IDIÓTA!!! vagy szőke vagy, vagy csak hihetetlenül hülye. nekem is pincsim van, ő is ugat más kutyákra ha veszélyeztetve érzi magát a méreténél fogva, de ha utána nem cseszteti a nagyobb, utána tök jól elvannak. egyébként kisanyám, feltalálták a pórázt!!! tehát ha jön egy kutya, fogod, és arrébb mész vele. hülye! nem úgy kell egy kutyát sétáltatni, hogy bedobod egy ritykóba. jesszus! hiába kis kutya, neki is van négy lába, tud sétálni, semmivel sem satnyább vagy gyengébb, vagy nem árt neki jobban a séta, mint egy bernáthegyinek. idióta. jól megtépnélek anyám szerintem, és még a pincsimet vagy a taknyos rokonod kutyáját is rád ereszteném
2010. nov. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez nem tudok mit hozzáfűzni.

Ezért nem veszik kutyaszámba a yorkshire terriereket.

Neked amúgy elmondták, hogy az ott a retikülödben egy kutya, akinek van 4 lába, mellesleg kutyának kutya a barátja? Mindegy is...

2010. nov. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudnám megszüntetném ezeket a kutyáknak való táskákat. A kutya nem a táskában érzi jól magát, hanem a földön ahol szaglászhat és élvezheti az életet!

A pelenkáról csak annyit, hogy vedd le róla és szoktasd rá a szobatisztaságra! Az a jó, ha máris elkezded megnevelni!

És miért fél a kutyáktól, meg az idegen emberektől?! Mert kicsi és mert kicsi és mert nem hagyod neki, hogy más kutyákkal találkozzon! Nem szoktatod semmire! Nem szabad félnie, mert akkor szar lesz neki, ha ott vagy vele, ha nem! Az neki nem élet, ha egy táskában cipeled magaddal mindenhova!!!!!!

És igenis nagy kunszt, hogy találkozik az a dobermann más kutyákkal is! Fogadd el, hogy az fontos dolog!

2010. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!