Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » FONTOS! SEGÍTSÉG! Hogy szoktat...

FONTOS! SEGÍTSÉG! Hogy szoktathatok szobatisztasághoz egy 6 hetes Golden Retriever keverék kiskutyust?

Figyelt kérdés
Nalát, a Golden keverék kiskutyust tegnap hoztuk haza. A második emeleten lakunk a barátommal, s Nalát hozzá szeretnénk szoktatni a napirendünkhöz: hatkor kelés, és mi fél hétkor már itthon sem vagyunk, én kb 2-re érek haza minden nap (18 éves vagyok, utolsó évemet taposom). Nos, az lenne a feladatunk, hogy a kutyus felkeljen velünk hatkor, le tudjuk vinni, ott elvégezze a dolgát, kettőig pedig bírja ki (elvileg lehetséges, beszéltem egy GR-t tartó hölggyel, aki a harmadikon lakik). Én, ma, amikor felkeltem (7 körül, ma és a jövő héten nincs iskola, direkt most hoztam el, hogy hozzászoktassam valahogy), már találtam egy "nagy szeretetcsomagot" az asztal alatt, aztán amire gyorsan magamra kapkodtam a ruháimat, még kettőt, egyet a szoba közepén és egyet az ágy alatt, plusz még két pisifoltot is. Amikor tegnap jópárszor beletettem az alomba, akkor nem volt hajlandó odacsinálni. Mit tegyek?
2010. okt. 29. 08:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
még sehogy. eggyelőre hagyd, hogy szokja az új környezetét és utána vágj bele. nehés dolgod lesz először is tudnom kell, hogy házban vagy lakásban laktok. másodszor ha házban akkor kinti vagy bentre is bemehető kutyának szenteled. kérlek vélasszolj mert csak így tudok tanácsot adni.
2010. okt. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Lakásban lakunk, a második emeleten. Raktam az előszobába egy újságpapírt, hogy arra csinálja a dolgát, odaraktam egy törlőkendőt, amivel a pisijét töröltem fel, de oda sem néz, mindenképp a padlószőnyegre pisil és kakil. Majd ha megkapta az oltásait (az elsőt jövő héten szerdán), akkor szeretném majd levinni naponta mondjuk nagyobb alvás és evés után.
2010. okt. 30. 09:00
 13/14 anonim ***** válasza:
a miénk amikor még kicsi volt és nem kaota meg még az oltásait akkor a ház előtti kertbe vittük csak ki az utcára még nem. (5 emeletes házban lakunk a 3. emeleten tehát úgy értem, hogy a ház előtti kis kertbe)
2010. nov. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
kaota helyett kaptát akartam írni!
2010. nov. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!