Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora áramerősségű villanypá...

Gratis30 kérdése:

Mekkora áramerősségű villanypásztort lehet venni német juhász kutyánál? Melyik a praktikus?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 12:41
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
39%
oncogito vagy ki ha olyan okos vagy nagyanyám kutyája mért szökött mindig el a lakásba lehetet de ha kibirt menni már szaladt ki a keritésen ahol tudod mindene meg volt ugy el volt kényeztetve mindent meg adtak neki még is el szökött most már nembir mert mamá,m csak pórázzalenegedi ki de amig máshogy mehetet elszököt szoval ...amelyiknek a vérébe mbenne van a szökés az szökik is
2010. nov. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
2%

Az elkényeztetés éppen olyan rossz, mint az elhanyagolás.

A kutyának szüksége van testi mozgásra éppúgy, mint szellemi foglalkoztatásra és fegyelemre.

Nincs olyan kutya, amelyiknek ha van feladata, ha van fegyelmezve, ha ivartalanítva van, akkor szökni akarna.


A fegyelmezést is tanulni kell embernek is -- de aki csak visszapattintja a jótanácsot, az tudatlan marad és a kutyája látja kárát.

2010. nov. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
100%

Oncogito,bocs de eltulzod!

nálunk is van egy németjuhász,hiába van megerősítve a kerités,átugorja.az a villanypásztor amilyen a lovaknál van az meg nem csíp olyan nagyot,csak épp akkorát hogy a lovak ne akarják letépni és elmenni.

kutyához még gyengébb kéne mivel sokkal kisebb,nem lenne töle semmi baja.

2010. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
54%

Az egyik szomszédunknak német juhász skót juhász keveréke van. Rendszeresen átjár hozzánk, ha otthon vagyok a szüleimnél a kutyámmal. Csináltak neki villanypásztort, ahelyett, hogy rendezett körülmények között összeengedtük volna az én kutyámmal.


Az eredmény az lett, hogy 1-2 hétig visszatartotta az áram, de aztán rájött, hogy nem bánt az csak csíp, és ugyanúgy átjár.

2010. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
75%

ha drótkerítésed van akkor elég ha a kocsiból kiveszed az aksit, aztán rákötöd a kerítésre, az amperra kell nagyon figyelni, hogy működjön, bár 12 V lehet hogy nem rettenti el, és mégazt is eltudom képzelni, hogy ilyen hosszú szőrű kutyánál az állat nem is zavartatná magát, olyan gyenge az erőforrás

de lehet hogy valahol hülyeséget írtam

ha nagyon érdekel, megkérdezem a fateromat

2010. nov. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
100%

21:13

azért mert gyenge az áram

mit gondolsz, erre a lovak, birkák, tehenek stb. nem jönnének rá?

2010. nov. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
Én fogtam olyan villanypásztort, ami a lovakat őrzi, és nem jó érzés, de nem volt olyan vészes. Amúgy ismerek olyan lovat, amelyik kockáztat, és átugorja.
2010. nov. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
78%

JAja mindenki azt mondja jajjj mégegy kiskutya jajj és keverék milegyen .

Na azért kell villanypásztor hogy meg is előzze a keverék kiskutyákat.

2010. nov. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ezzel az oncognitoval ne is foglalkozzunk a kutyás témákba mert ő olyan nagy állatvédőnek képzeli magát.
2010. nov. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:

Bakker szerinted régen ilyen hiper szuper körülmények közt tartották a kutyát.

És bakker akkor is éltek.

2010. nov. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!