Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava kutyám van, és ma...

Csivava kutyám van, és ma nagyon nagyon agresszív. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Szóval,ma este kezdett iylen lenni kb 10 előt pár perccel.Nem lehet hozzíérni,mert ha igen morog vagy harap is akár.Ezért nem is zargatjuk.Nyaldossa a seggét,gondoltunk rá,hogy fájhat a segge,vagy más valami...de nem tudom,hogy ez ilyen viselkedést ki-e válthat...ha nem,akkor mi más miatt?
2010. okt. 30. 22:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
minden kutya keverék!minden kutya aranyos és szeretetre méltó csak nevelés kérdése!talán me engedtek neki sok mindent vagy semmit semm engedtek neki és be sokalt már de az is lehet hogy valamije fáj szegénynek szerintem vidd dokihoz ő jobban tudhatja .amugy meg nincs fajtatiszta kutya csak az emberek által elismert"fajtatisztánként" emlegetett keverék kutya mível míg össze hozták a "kutya fajtákat"addig ezernyi fajal kisérleteztek és keverték ki a farkasból ezért nincs "fajtatiszta kutya"csak keverék,mix vagy "korcs" s,csak annyi az egész hogy ha ezekből a fajokból hagyjuk hogy párosuljon akármilyen"fajtatisztával"egy keverék akkor még keverékebb lesz és nem úgy hogy 3/4-ig "fajtatiszta"kutya!hát szerintem menny dokihoz vele mihamarabb mert agresszió lehet más és más probléma is akár veszetség akár csak rossz nevelés vagy betegség,fájdalom stb...sok sikert és vidd dokihoz!:) jah és a chihuahua is kutya és nem csak ez a fajta kutya van el "korcsosítva"hanem minden kutya fajta keverékekből áll össze s, az egyetlen fajtatiszta kutya fajta a farkas!nincs értelme veszekedni pfff...
2010. okt. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Veszettség ellen 3hete volt beoltva szerintunk az nem lehet.Most lesz 2éves és a neveléssel sincs semmi gond szerintem,mindent megkap :) ... esetleg az a betegség.És a állatorvos jó 5let!
2010. okt. 31. 09:31
 13/14 anonim ***** válasza:

A "mindent meg kap" lehet a baj.Azt hiszi ő a falkavezér.

Az ilyen apró termetű elkényeztetett,ölbe kapkodott kutyáknál ez gyakori probléma.

Nézz csak meg egy "Póráz két végén",vagy "Csodálatos kutyadoki"epizódot!Az agresszivitásuk mögött mindig az áll,hogy főnöknek hiszik magukat.Hiába olyan picik.

2010. nov. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
De nem minidg iylen,csak most 1napig nyalogatta a seggét,és nem engedett senkit magához...de már semmi baj,már nem nyalogatja,és annyira nincs elkényesztetve,hogy tudja ki az úr a háznál :D ... Amúgy szokjuk nézni azt a műsort tök jó!..Valamie fájhatott és szerintunk ezért de szerencsére már minden jó ;)
2010. nov. 1. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!