Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyámmal?

Mit csináljak a kutyámmal?

Figyelt kérdés
Pár napja felfedezett az udvaron egy patkányfészket, azóta elmozdítani sem lehet onnan. Annyira érdekli, egész nap ül, és várja, hogy mikor bújik ki egy patkány. Múltkor el is kapott egyet. Lehet tőlük valami baja, pl: betegség, fertőzés?? Hogyan tudnám leszoktatni a „patkányozásról”?
2010. nov. 1. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A patkányok elég sok mindent bezabálnak, így megfertőzhetik a kutyusodat. Van olyan patkány , egér meg ilyenfajta rágcsálóűzők, amik nem megölik az állatot, hanem valamilyen szagot-, vagy hangot árasztanak. Persze a kutyát ( macskát stb. ), meg az embert nem zavarja. Remélem értetted. :) Szerezz be egy ilyet! Addig amíg nincs meg, zárd el onnan a kutyát!
2010. nov. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem mikor ott ül előtte, akkor fogd meg, és vidd el onnan, és ha látod h vissza akar menni, akkor kiabálj rá. és észre veszi hogy nem jót csinál. én is így szoktam más helyzetekben :D
2010. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

vadászösztön... szoktasd le róla (bár nehezen lehet)

nézesd meg állatdokival mer a patkányok rengeteg betegséget terjesztenek

2010. nov. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szórjál a fészekbe patkánymérget, és takard le úgy, hogy még véletlenül se tudja semmilyen állat megközelíteni, mert a méreg a kutyára is halálos.

Miután a patkány a legalja dzsuvában él, így szerintem nagyon könnyen elkaphat tőle különféle fertőzéseket.

2010. nov. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!