Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzzem meg anyámat...

Hogyan győzzem meg anyámat hogy lehessen kutyám?

Figyelt kérdés
Tudni illik, én szeretnék egy kutyát és apám már beleegyezett meg bátyámat is sikerült rábírni, de anyám hajthatatlan. Pedig kertes házban lakunk és tisztában vagyok a felelősséggel és ezt ő is tudja. Van valakinek ötlete?
2010. nov. 3. 22:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

1.: Köszönöm az eddigi válaszokat.

2.: Azt mondja van elég kutya a környéken. Amúgy 16 éves vagyok, és valóban fél attól hogy a nyakába szakadna de leírom azt is miért gondolja ezt: Régebben macskát akartam és végre kaptam egyet 1hetes tábor előtt. Namost nyilván táborból nem tudom etetni, ezért ezt Ő végezte el, de mire hazaértem megszökött :S Nagyon szeretnék egy kutyát és a sétáltatással sem lenne probléma meg a törődéssel, mert mindkettővel tisztában vagyok, ismerősök által.

2010. nov. 4. 13:29
 12/13 A kérdező kommentje:
amúgy van elég hely neki, az előző tulajnak is volt kutyája. kertet nem túrja szét, mert a környékbeliekkel ellentétben venném a fáradtságot hogy megneveljem, de amúgysem ültetünk soha semmit és ez a kert ennél már csak jobb lehet
2010. nov. 4. 13:31
 13/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok én is 16 vagyok mint te de nekem apukám meghalt kamion balesetben 2005-ben és azota minden rokonom családtagom elenem fordult szeretnék kutyát de 18 éves koromba kaphatok csak pedig többet probáltam szerezni nekem is bajom van nayámal nővéremel mamámal és többiekel, neveldés haerjaim emg drukolnak hogy legyen kutyám,
2010. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!