Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felvagyok háborodva. Miért...

Felvagyok háborodva. Miért élnek ilyen emberek? Undorom van a saját fajtámtól.

Figyelt kérdés
Egy édes husky keverék kutyust kb 1 méteres láncon tartott a majom "gazdája".Átmentem hozzájuk( 2 utcával arréb lakik mint én), és szóltam neki, hogy azonnal engedje el. Erre elkezdett velem kiabálni a nő, hogy takarodj innen te hülye ri*anc , semmi közöd hozzá ! ezek után elmondtam mindennek. kicsivel később újra visszementem , mert nemhagyott nyugodni a kutya állapota.Ismét szidkozódott, fogtam magam , bementem a kapun és állbavágtam, és elkezdett vérezni az orra. Aztán elengedtem a kutyát, és a lánnccal együtt hazahoztam. Tudom nemvolt szép amit csináltam , de nálam nagyobb állatvédő talán nincs is:(mit csináljak ha feljelent? betudja bizonyítani , hogy az a kutya ami most nálam van az övé? menhelyre beadni nem akarom. nálam szabadonvan , megvan mindene, nemrég adtam neki enni , és fél perc alatt eltüntette, olyan éhes volt:( azon gondolkozok, hogy holnap felhívom a helyi menhelyet , hogy álljanak mellém ha netán rendőrségi ügy lesz belőle, valamint elviszem állatorvoshoz a kutyust , és igazolja hogy rosszul volt tartva.Így is származhat valami bajom ebből az egészből? Elég csúnyán megütöttem...
2010. nov. 7. 19:48
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
Igazad van, de azoknak is akik írták, hogy ez önbíráskodás. Szívem szerint én is így tennék az ilyenekkel, csak nincs elég bátorságom hozzá. Mindenképp helyezd el most egy időre máshol a kutyát, de akár később is simán betörhet hozzád a kertetekbe, és visszalophatja, vagy bosszúból megmérgezi...bármire képesek az ilyenek
2010. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
Oké, csak azt nem értem, hogyha ilyen nagy mellényel teszed amit helyesnek látsz, akkor mit félsz a következményektől? Nem törődtél vele akkor, most se törődj vele. Jogilag csúnyán megszívhatod, de ez benne volt, dehát a döntéseknek következménye van. Ez van, ha ész nélkül csörtet az ember, csak baj van belőle, mert ugye éjszaka is lehet kutyát lopni, de nem neked agresszívkodni kellett...
2010. nov. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:
eddig nekem sem volt bátorságom..csak minden nap láttam , hogy szegény kutya mennyire szomorú azon a kis láncon..sokszor feltekerte magát rá, és már alig tudott mozdulni.Tesóm is szólt a nőnek és szerintem már többen is..énmeg megelégeltem..
2010. nov. 7. 20:15
 24/52 A kérdező kommentje:
elmondott mindenféle ribancnak, mégis mitkellett volna csinálnom?
2010. nov. 7. 20:17
 25/52 anonim ***** válasza:
14%
Én is utálom az állatkínzókat, és sajnálom a kutyát, de őszintén szólva semmi közöd hozzá! Próbálkozhattál volna finomabb módszerekkel, mondjuk megkérhetted volna hogy adja (el) neked. Ha ekkora teher neki, lehet szívesen megszabadult volna tőle. Vagy ahogy már mondták, szólhattál volna az állatvédőknek. Viszont ha hozzám jöttél volna be, és lett volna pofád a saját portámon megütni, megfogtam volna a karodat, és azon nyomban vittelek volna a rendőrségre. Ha lenne elég lélekjelenlétem ahhoz, hogy ne verjelek agyon...
2010. nov. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:

amúgy a tanúk is bizonyítéknak számítanak, szal simán hív vagy 3 embert aki azt mondja hogy látta hogy az övé.. nem kell ahoz papír

persze te is hivhatsz tanuskodni embereket csak a hamis tanúzás az büntetendő

2010. nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim válasza:
100%

Szerintem meg nagyon jól tetted, én is büszke vagyok rád.


Az a mocsok azt kapta amit megérdemelt. A kutyust ideiglenesen mindenképpen vidd el máshová, ha meg feljelent, akkor bizonyítsa be a tetű hogy te voltál. Ha nincs ott a kutya, akkor miért verted volna meg?


Amúgy jobbulást a kutyusnak, remélem nálad sikerül kihevernie ezeket a szörnyű emlékeket.

2010. nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:
igen én is ígygondolom , hogy ha nemtalálják nálam a kutyát , akkor nemtudja bebizonyítani , hogy én ütöttem meg. Meg amúgyis szerintem 8 napon belül gyógyul majd..
2010. nov. 7. 20:25
 29/52 A kérdező kommentje:
és az erős túlzás hogy megvertem:Dcsak egyet kapott lendületből..de sztem megse fog neki látszani..legalábbis remélem.
2010. nov. 7. 20:26
 30/52 A kérdező kommentje:
meg ha kijön esetleg hozzám a rendőrség , és rámnéznek, nem az fog nekik lejönni , hogy én egy harcias személyiség vagyok..elég dekoratív hölgy vagyok , pasik elmondása szerint. szóval senki nem nézné ki belőlem..remélem megúszom:D
2010. nov. 7. 20:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!