Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felvagyok háborodva. Miért...

Felvagyok háborodva. Miért élnek ilyen emberek? Undorom van a saját fajtámtól.

Figyelt kérdés
Egy édes husky keverék kutyust kb 1 méteres láncon tartott a majom "gazdája".Átmentem hozzájuk( 2 utcával arréb lakik mint én), és szóltam neki, hogy azonnal engedje el. Erre elkezdett velem kiabálni a nő, hogy takarodj innen te hülye ri*anc , semmi közöd hozzá ! ezek után elmondtam mindennek. kicsivel később újra visszementem , mert nemhagyott nyugodni a kutya állapota.Ismét szidkozódott, fogtam magam , bementem a kapun és állbavágtam, és elkezdett vérezni az orra. Aztán elengedtem a kutyát, és a lánnccal együtt hazahoztam. Tudom nemvolt szép amit csináltam , de nálam nagyobb állatvédő talán nincs is:(mit csináljak ha feljelent? betudja bizonyítani , hogy az a kutya ami most nálam van az övé? menhelyre beadni nem akarom. nálam szabadonvan , megvan mindene, nemrég adtam neki enni , és fél perc alatt eltüntette, olyan éhes volt:( azon gondolkozok, hogy holnap felhívom a helyi menhelyet , hogy álljanak mellém ha netán rendőrségi ügy lesz belőle, valamint elviszem állatorvoshoz a kutyust , és igazolja hogy rosszul volt tartva.Így is származhat valami bajom ebből az egészből? Elég csúnyán megütöttem...
2010. nov. 7. 19:48
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim válasza:
Én szurkolok neked. Majd írd meg, mi lett.
2010. nov. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
26%
Megütni egy embert egy állatért? Ez lesz az új divat? Lassan több joga lesz egy állatnak, mint egy embernek. Ne értsetek félre, én is szeretem az állatokat (van több kutyám és macskám) és én is elítélem az állatkínzókat, de ezt a módszert is teljesen elítélem. Mégis csak egy embertársadról van szó, még ha nem is a legjobb tulajdonságokkal rendelkezik. A tetteddel bebizonyítottad, hogy nem vagy különb nála. Magamban csak szánni tudom azokon az állatvédőket, akik minden szabályt megszegve megvédenek egy kutyát vagy egy macskát, erre büszkék is, utána meg hazamennek és jól belakmároznak mindenféle húsból készült ételből. Vagy a csirke és a sertés már nem számít állatnak és ők nem szenvednek azelőtt, hogy levágnák őket? Vagy ezek szerint nem egyenrangúak? Vagy a túlélésünkért mindent lehet? (lehet lepontozni)
2010. nov. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, nem olvastam el a válaszokat, de azért gyorsan leírom a véleményem.

A kutyát nagyon rossz körülmények között tartották, de Magyarországon nincs állatrendőrség sajnos, Neked pedig nem volt jogod megmondani, hogy mit csináljon a kutyájával.

És megértem, hogy mérges voltál, de miért gondoltad, hogy ezzel a stílussal bármit is el lehet érni? Ahelyett, hogy higgadtan beszéltél volna a nővel...

Ha látleletet csináltat, akkor simán fel fog Téged jelenteni testi sértésért.

2010. nov. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
100%
Ez hasznos lesz:Figyelj a kutyán ha található valamilyen bizonyíték ami más kutyán nincs és azt ő tete vele akkor felismeri.De visszont a betudjátok izonyítani , hogy kinozta az állatot akkor őt büntetik meg , de visszont erre több tanu kell.Az visszontt természetes , hogy sajnálod be adni a kutyát , de annak se lenne semmi értelme.Mert ha felisjelentene, akkor elmenne nálatok és megkérdezné,holvan.Ezért vidd el az állatorvoshoz és ha van baja akkor ő is tuja bizonyítani , hogy kinozta az állatot.
2010. nov. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
36%
21:44! Csak "gratulálni" tudok. Mivel csak pejoratív jelzőt tudnék írni, ezért inkább nem írok semmit. Mindenesetre nem kívánom Neked, hogy egyszer Téged is utolérjen valakinek az önbíráskodása...
2010. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:

Megütni egy embert egy állatért? Ez lesz az új divat?


hát nemtudom te hogyvagy vele, de én többre tartom őket az embereknél. Kapásból 2 idézettel meg is magyarázom neked, hogy miért:


Egy kutyának nem kell luxusautó, se hatalmas ház, se drága ruhák. Beéri egy útszéli talált bottal. Lehetsz gazdag vagy szegény, buta vagy okos, agyafúrt vagy tökkelütött, a kutyádnak mindegy. Ő csak szeretetet kér és ad. Hány emberről mondhatod el ezt? Hány ember szeret feltétlen és olthatatlan szeretettel?



Abból a pénzből, amit a kutyánkra és az összes általa tönkretett dologra költöttünk, egy kis jachtot vehettünk volna. Viszont hány jacht várja egész álló nap az ajtóban, hogy az ember hazamenjen? Hány jacht él azért a pillanatért, hogy az ember ölébe mászhasson, vagy hogy leszánkázhasson a domboldalon gazdája képét nyalogatva?



elgondolkodtató nem?

2010. nov. 7. 22:24
 37/52 A kérdező kommentje:
szó nincs arról, hogy büszke vagyok arra amit tettem. de ezek a hálás szemek, amikkel rámnéz, mindent megér.
2010. nov. 7. 22:28
 38/52 anonim ***** válasza:
100%

Na szóval az én véleményem:


Ez tényleg önbíráskodás kedves kérdező ezzel még csúnyán megütheted a bokád, DE MAXIMÁLISAN EGYET ÉRTEK VELED!!


Nem az az új divat hogy embert kutyáért. De ilyen "embert"?? Szerintem ez korántsem ember, mégha a fajta hozzánk is köti :S.


Annak aki az állatvédőkről írt hogy megmentenek egy állatot és otthon meg eszik a csirkehúst.

NA a CSIRKE és más VÁGÓállatokat erre tartjuk, IGEN ARRA hogy megegyük. Ezért azokkal nincs gond még normálisan vágják őket. De a kutyákat nem arra tartjuk hogy megegyet és végképp nem arra hogy kínozzuk.


Hirtelen ezek jutottak eszembe.

2010. nov. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
előző vagyok. nem megegyek hanem megegyük az utolsó előtti sorban
2010. nov. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
15%

"Felvagyok háborodva. Miért élnek ilyen emberek? Undorom van a saját fajtámtól."

Most már én is. köszönhetően az olyanoknak mint Te!!!!

2010. nov. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!