Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felvagyok háborodva. Miért...

Felvagyok háborodva. Miért élnek ilyen emberek? Undorom van a saját fajtámtól.

Figyelt kérdés
Egy édes husky keverék kutyust kb 1 méteres láncon tartott a majom "gazdája".Átmentem hozzájuk( 2 utcával arréb lakik mint én), és szóltam neki, hogy azonnal engedje el. Erre elkezdett velem kiabálni a nő, hogy takarodj innen te hülye ri*anc , semmi közöd hozzá ! ezek után elmondtam mindennek. kicsivel később újra visszementem , mert nemhagyott nyugodni a kutya állapota.Ismét szidkozódott, fogtam magam , bementem a kapun és állbavágtam, és elkezdett vérezni az orra. Aztán elengedtem a kutyát, és a lánnccal együtt hazahoztam. Tudom nemvolt szép amit csináltam , de nálam nagyobb állatvédő talán nincs is:(mit csináljak ha feljelent? betudja bizonyítani , hogy az a kutya ami most nálam van az övé? menhelyre beadni nem akarom. nálam szabadonvan , megvan mindene, nemrég adtam neki enni , és fél perc alatt eltüntette, olyan éhes volt:( azon gondolkozok, hogy holnap felhívom a helyi menhelyet , hogy álljanak mellém ha netán rendőrségi ügy lesz belőle, valamint elviszem állatorvoshoz a kutyust , és igazolja hogy rosszul volt tartva.Így is származhat valami bajom ebből az egészből? Elég csúnyán megütöttem...
2010. nov. 7. 19:48
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:

Megint a 3. és még sokadik vagyok :)


Könnyű mondani, hogy beszélni kellett volna vele, az ilyen embereknek nem jut el az agyáig, hogy mit mondasz nekik, ha 24 órát jártatod a szádat, akkor se. Jegyző? Jó vicc. Minket úgy elhajtott, hogy csak lestünk. Magasról tesznek az ilyen esetekre sajnos. A rendőrségen meg tudod mit mondtak? Hogy Magyarországon NINCS állatvédelmi törvény!! Na, én ott és akkor feladtam minden reményt a hivatalos szervekben...

Viszont valamit javasolnék. Keresd meg valamelyik állatvédelmi szervet (ne ilyen vidéki miniegyesületet, hanem pl. Fehérkereszt), mutasd meg nekik a képeket és kérd őket, hogy tiltsák/tiltassák el ezt az idiótát az állattartástól. Ilyet is lehet, csak nem tudom a pontos menetét, de ők biztos elmondják. Olyan képed nincs esetleg, amikor még meg volt kötve?

Most nálunk is van egy ilyen eset, ráadásul az fajtatiszta kuvasz, de mindenki sz.rik, törjük a fejünket ezerrel, hogy mihez kezdjünk. Sajnos a 70 m2-re macskák közé nem hozhatom, és mindenki borzasztóan sajnálja, de senki nem akarja befogadni még pár napra se. Az a kedves ismerősünk se, aki "aludni se tud szegény kutya sorsa miatt" és van egy fél focipályányi kertje, de ott tartani egy kicsit, ááá dehogy....

Melyik megyében laksz egyébként?

2010. nov. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:

22:50 vagyok

az oké, hogyha nem megfelelő körülmények között tartják állatkínzás az a tyúknak is, de az a helytől függ hogy szenvednek-e vagy sem. és attól hogy vágóállatok még nem azt mondtam hogy szenvedjenek, mert NE! de a vágás után meghalnak nem szenvednek

2010. nov. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!