Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie felnőtt kan kutyának...

Westie felnőtt kan kutyának hányas méretű kutyaruhára van szüksége?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert enyém most fél éves és még nem igazán merek neki télre rucit venni, hátha kinövi. Viszont úgy tudom ezek a kutyusok 8 hónapos koruk környékére már elnyerik végleges nagyságukat. Ez igaz? Mert ha igen akkor karácsonyra meglepném magunkat valamivel. :) Csak nem tudom milyen méretű ruhára lenne szükség.
2010. nov. 8. 21:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az én westie-m 40-es méret. A tiéd is akörül lehet. (Neki csak egy kabátja van, Trixie, az 40-es)
2010. nov. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Elég régi.. de hozzászolnék. Én is adok ruhát a westimre ha nagyon hideg van mivel neki 2 havonta nyírva van a szőre és rövidre.. nyílván ha nagy lenne a szőre akkor nem kéne de úgy kis csufika😁
2016. dec. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 hegedüsilona válasza:
Nekem Westim van. Kinti-benti kutyus. Amikor elmegyek vele esős időben sétálni akkor kap egy kis kabátot, hogy a hasa ne legyen sáros vagy vizes,mivel ők elég alacsonyak, tehát könnyen megfázhat. Ugyan ezt csinálom télen. Különben nálam nem kutya, hanem Családtag! ❤️
2022. nov. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!