Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy Kaukázusim 7 hónapos!...

Van egy Kaukázusim 7 hónapos! Más állatokkal agresszív. Jól védi az udvart de emberekkel barátságos! Nem azt szeretném hogy egy vadállat legyen csak azért Ugassa meg ha valaki jön hozzánk. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 23:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
31%

csakkitti.



igen én leírtam , miket csináltam.Viszont sokan mondják, hogy a kau alaptermészete vad, amit csak elnyomni lehet, kinevelni belőle azt nem .Nemtudom ki találta ki ezt a baromságot, de válltig állítom , hogy ekkora ökörséget még nemhallottam/olvastam.Ha akarom teljes erőmből megtépem a fülét , nemis érdekli. Ha akarom belenyulok a táljába amikor eszik..stb..ha az alaptermészete vad lenne, akkor az ilyesmikre reagálnia kéne. vagy legalábbis tudatni velem , hogy : "nana ezt azért nemkéne".de le se sz*rja..

2010. nov. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
47%
ja és nem több százezerért vettem egy kennelből, hanem menhelyi kutya volt. nemismerem a szüleit, nemtudhattam az idegrendszert. és lásscsodát, még élek.
2010. nov. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=_v_VVcahJys&feature=related



ezen a videón vérengző fenevadnak látszik a kaukázusi.először elszörnyedtem rajta. de nézzétek meg a második komment legvégét. azért huzta fel magát, mert a gazdáját akarta védeni ! gondolom imitáltak egy verekedést a gazdija ellen.

2010. nov. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy hét hónapos kutya kb. egy hét éves gyerek színvonalának fele meg kutyaként. Még kiforratlan kamasz.


Ha felnőtt lesz és agresszív lesz, vissza fogod tudni fogni?

Sokszor az emberek sajnos uszítani előbb akarnak, semmint visszatartani.

Egy kaut nem kell tanítani védeni.

Azon kívül jó a megítélése és nem megy neki mindenkinek, csak aki rossz szándékkal van.


Olyan kaut is ismerek, aki MINDENKIT beenged a kertbe, de ki már csak azt, akit a gazda is.


Előbb ismerd meg a kutyát és aztán akard nevelni!

2010. nov. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Kutyákkal úgy agresszív ha mondjuk lát egy kóbor ebet....bent van az udvaron azt nagyon tudja ugatni..De ha mondjuk kiviszem sétáltatni és találkozgatunk más kutyákkal akkor inkább már csak kíváncsi!!!

Csak ha mondjuk jön hozzánk egy idegen .legalább vakkantana kettőt hármat...de nyugodtan megsimogathatják a kapun kívülről ....És ez nem jön be nekem hogy emberekkel ennyire barátságos....hisz ahogy tudom neki az idegenekkel szemben nagyon bizalmatlannak kéne lennie

2010. nov. 9. 19:56
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

A kaukázusi elsősorban területvédő és nem személyvédő.

Ha nem tudod mi a különbség, nézz utána.

Azon kívül ha nem lenne barátságos emberekkel, vissza tudnád fogni?

Vagy azt akarod, hogy senki ne menjen hozzátok, se rokon, se ismerős?

2010. nov. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ez a kutya védésre szolgál!ha ugy érzi fenyegetve van a területe vagy a gazdi azonnal támadhat!ha téged valaki bántana vagy bántó szándékkal közeledne akkor annak nekimehet simán.a gazdiért bármit!!!
2010. nov. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!