Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Téged felháborít az az ember,...

Téged felháborít az az ember, aki azért gyűjtene aláírást, hogy ugyanúgy ehető legyen a kutyahús mint a disznóhús?

Figyelt kérdés
Most volt az Aktív-ban... Elképesztő hogy milyen emberek vannak... :S
2010. nov. 9. 20:24
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
61%

Ja, és még valami, csak hogy pukkadjatok: a disznó legalább olyan okos, és tanulékony, mint egy kutya!

Van még kérdés?

2010. nov. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
56%

IGENIS FELHÁBORÍTÓ!!

Az aki kutyát akar enni angyon is primitív élőlény!!!

azok az illetők akik azt mondták miértne azok nagyon nagy barmok mit ne mondjak...és nyugodtan lepontozhatnak!

Egyébként ha valaki kicsit is inteligensebb és konkrétan za is érdekli milyen tipusú húst lehet enni vagy sem akkor gyorsan megtalálja,hogy ÉPESZŰ EMBER NEM ESZIK RAGADOZÓ HÚST!Márpedig a kutya ragadozó...Mível minden húsevő élőlénynek méreganyag sazabdúl fel a szervezetében a táplálkozásából kifolyólag.......

Ezek után aki bármilyen ragadozó húsát kutya,macska stb megeszi az nagyon elmaradott fajhozt tartozik..

Ja és én ne mezért nem eszem kutyahúst hanem azért mert nem vagyok kannibál..úgyanis a kutyám falkatagnak tekint engem ebből kifolyólag én is Őt és tisztelem a fajtársait is..

Ja még annyit,hogy magyar ember lovat se meszik..öhm...

2010. nov. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
60%

Ja te fisznópárti..a kérdésben nem disznokról va nszó haenm KUTYÁKRÓl!!

Egyébként én disznót se eszem,de szerintem Te igen aki ennyire védi Őket....

2010. nov. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
66%
Mit csinálna ez az ember, ha a gyermekét maga alá temetné egy több szintes épület? Megenné inkább a kutyát, mint hogy az kiásná a gyermeket? Vagy vak édesanyjának segítője lehetne, de nem mert vacsorára jó lesz! És a kábítószert kiszimatoló, és még folytathatnám! Morbid dolog az egész!
2010. nov. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
54%

20.51-es, te nem csak egy hindu szemében vagy szar alak.

A kérdéshez; amit ez az Armaniba öltözött makákó a tv-ben feldob, azt csak azért teszi hogy pl. mi ebben a topicban erről a baromságról beszélgessünk, és mert ez a legkomolyabb téma amit a tv2 fel tud vetni.

Amúgy amerre az ország halad, a teljes mentális leépülés, és az ilyenek fejében fordul meg az, hogy na akkor kutyát kéne enni.

2010. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
35%
És ahol a tehén szent állat?ugyanugy megbotránkoznak h marhát eszünk,mint mi a kutyahúson.
2010. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
55%

És akkor mi van, ha ő kitalálta? Ennyi hülye embert..Szerintetek, egy ember miatt már megváltozik egy nemzet szokása és lecseréljük a sertéshúst kutyahúsra? Az ilyen műsorok amúgy is felnagyítanak mindent.


Amúgy van minden állatot sajnáljatok vagy egyiket sem. Mert én inkább azt találom gáznak és álszentségnek, hogy a sertést, kacsát nyugodtan le lehet vágni, a kutya pedig más. Miért más? Ugyanúgy állat. Számunkra ez durva, az indiaiknak meg az, hogy tehenet eszünk.

2010. nov. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
72%
A disznóhúsevést én is elítélem. Csökkentsék a sokkal egészségesebb baromfi és halhús árát, és a disznót kiszorítjuk a piacról. Nem egészséges és szerintem nem is finom. Sajnálom a malacokat, mert tényleg okos, aranyos állatok. És ugyanezen a véleményen vagyok, ha kutyákról van szó. Nem azért szelídítettük meg anno 14 ezer éve, hogy megegyük (nyilván volt vadhiány és rákényszerültek néha) hanem arra, hogy őrizze a házat (barlangot) hideg éjszakákon a gazdája mellé feküdve melegítse őt, segítsen a vadászatban jelezni, hajtani, és elejteni a vadat. Ma is annyi felhasználási módja van (vakvezető, mentő, rendőr, őrző-védő,szánhúzó, sportkutya, stb...) miért kellene megenni?
2010. nov. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
40%
Nem. attól h ebben a kulturában nem ez az elfogadott én kipróbálnám és megenném. Ugyanolyan állat mint a többi attól még h ő lett az ember legjobb barátja. . .
2010. nov. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
63%

uccsó

én is kipróbálnám a húsod,hiszen te egy állat vagy és az állatokat a legtöbben megeszi/én nem,de kóbor kutyáknak biztos ínycsiklandozó lennél../

2010. nov. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!