Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tesztek h. a kutyátok ne...

Mit tesztek h. a kutyátok ne fázzon? (többi lent)

Figyelt kérdés
Marci 5hónapos yorki.Nagyon reszket mióta bejött ez a rossz idő nem szeret sétálni.A kutykabátokat baromi drágának tartom esetleg nincs vmi ötletetek mit tegyek a hátára és hogyan?
2009. okt. 15. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Fussatok, akkor nem fog fázni.
2009. okt. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Láttál már kutyát futásközbe kakilni???Ha nem tudsz normális választ irni miért irsz?
2009. okt. 15. 15:23
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne futás közbe kakálni.. -.-'

Megálltok addig amíg kakál ha rosszul teszed fel a kérdést ne várj jó választ.

2009. okt. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Azért annyira nem drágák szerintem. Meg ha fázik a kutyád akkor nehogy már ennyit. Sajnálj tőle. Meg amúgy is csak egyszer kell megvenned és mivel pici kutya, ezért a kabát is pici és tuti találsz valahol elfogadható áron.
2009. okt. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! A szomszéd nénim egy régi gyereksálat teker 2-3 rétegben a "derekára" és azt felül összefogja. Nyakába még külön egy kis kendőt is köt. Így a lábai szabadok, de a háta és a pocija (itt a legvékonyabb a bundája) legalább védve van. Vagy vegyél meg egy olcsóbb kutyakabátot, azt ha szétbontod picit, már tudsz róla szabásmintát csinálni és varrni régi rossz pólókból meg melegítőkből neki egy párat, vékonyabbat és vastagabbat is, akár kézzel is. Séta előtt egy kis meleg tejjel vagy húslevessel tuningolt fel őt, akkor talán nem fog annyira fázni.
2009. okt. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

én első


Neked mióta van kutyád? Én pl elindulok futni a kutyáimmal, ha kakilnak, akkor megállnak és kakilnak, aztán futnak tovább.

Azért mert a te kutyád kicsi, attól még ugyanúgy tud futni, csak sok gazdi ezt a yorkikról nem hiszi el.

(Néha azt hiszem azt sem tudják, hogy járni is tudnak)

2009. okt. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kutyasuliban vannak agilityző yorkie-k. Nahát nekik nem kell ruha, úgy rohannak végig a pályán 20 centi hóban, mint a szélvész. Utána le lesznek dörgölve és kész. Egyet nem láttam akit öltöztettek volna.
2009. okt. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Még egy ember vagy kisgyerek is megfázhat kinn a hidegben, nemhogy egy 5 hónapos yorkie.

Keress egy régi baba pulcsit, vagy kérj egyet valakitől (kb. fél éves korban hordottat). Nyak => nyak, első két lába megy a pulcsi ujjaiba, a has része meg rálóg a háta végéig, ha bő a hasi része és lelóg, belefűzöl egy madzagot, és bekötöd a pocakjánál (pisilője azért maradjon szabadon).

Ha erre lehetőséged nincs, csinálj egyet, nem kell hozzá szakértőnek lenni. Régi, jó meleg pulcsiból kivágsz egy nagyobb darabot, egyik oldalára 2 lyukat (a két szélén legyen, hiszen az a kutyán lefelé fog hajolni, a lábai felé), és varrsz rá egy sort gombot, a hasi részéhez. Hopp, kész is, de jó a sálas megoldás is, amit az egyik válaszoló írt.

Nem a kinézet a lényeg, az a kutyának teljesen mindegy, mi van rajta.

Félre ne értsetek, én utálom, ha valaki masnis hello kitty-s ruhácskákba öltözteti a yorkie-ját, de ha tényleg fázik a kutya, egy valóban meleg, egyszerű, a céljának rendelt vagány pulcsi jól jöhet.

2009. okt. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Figyelj. Nemcsak varrónőként lehet ilyen kis kutyaruhát csinálni. Nem tudom, hogy hány éves lehetsz, de ha tudsz mondjuk zoknit stoppolni, akkor nyugodtan próbálj meg csinálni neki. Jó egy régi felsőből, vagy valami vastagabb ruhaanyagból csinálni, legyél kreatív! Tedd rá, kb szemmértékkel tájold be a méreteket, és varrd meg. Ha nekem ilyen gondom lenne, tuti megpróbálnám.
2009. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem 4 hónapos tacsim van,panelban lakom.Ő kifejezetten tál rossz időben sétálni,én varrtam neki 1 ruhácskát meg 1 sapkát,így már jobb neki,és nem érdekel ha más szerint hülyén néz ki,de legalább nem fázik meg!és sztem cuki!
2009. okt. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!