Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ekkora probléma, hogy...

Miért ekkora probléma, hogy lehessen enni kutyahúst?

Figyelt kérdés

Aki akar, az most is tud szerezni, csak illegálisan.

De, miért vannak ennyire felháborodva az emberek, hogy valaki kérvényezte, hogy engedélyezzék? Ln személy szerint semmi pénzért nem ennék, mivel nekem is vannak kutyáim, és nem vinne rá semmi, hogy egyek kutyát... De, máshol a tücsköt, békát is megesznek, csak európaiaknak ennyire furcsa, hogy a kutyát megeszik?

Milyen hátránya lenne, hogy lehessen enni kutyát? A menhelyekről vinnék levágni a kutyákat, és szaporítanák a kutyákat?


2010. nov. 11. 19:24
1 2 3 4
 31/36 SomethingCrazy válasza:
71%
Aki kutyahúst akar enni,tegye. Csak ne előttem. De azért ez igen gáz... a kutya igen-igen régóta az ember BARÁTJA,TÁRSA,nem haszonállat, mint pl a disznó. Most nemazért, de egy teszem azt, hazaállítanék a gyerekemnek azzal,hogy ma a Buksi lesz a vacsi...Tényleg csak egy lépésre vagyunk a kannibalizmustól.
2010. nov. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Háátt..én nem engedélyezném meg az tuti.Dehát ez nem rajtam múlik.Én bisztos nem ennék meg kutyát,főleg amennyire szeretem őket.Én még attól is rosszul érzem magam,ha egy felnevelt disznót kell megennem.Dehát sajnos nekik ez a sorsuk.Az emberek majdnem minden álatott megesznek. Azért a kutyát hadjuk már ki!!!
2010. nov. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
19%
Én utálom a kutyákat. Megenni mondjuk nem enném meg őket, de ha valaki más teszi, hát miért ne. Egymilliárd kínai és koreai nem tévedhet.
2010. nov. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
44%
Én se azt mondom, hogy h valaki egye meg a saját kutyáját, azt én se enném meg de pl egy agresszív rotit ami az utcán kóborol simán megenném, de pl ugyan így egy emberrel is aki gyilkol meg ilyesmi és életfogytiglanra ítélik, minek fűt rá az állam meg eteti, miközben meg lehetne főzni és megenni, eggyel kevesebb gond és még költeni se kéne rá.
2010. nov. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
100%

Hát...

Egy az, amit előttem már annyian írtak. A kutyához lelkileg is kötődünk, sokkal intelligensebb, mint akár egy marha vagy csirke.

Az is igaz, hogy a ragadozóktól mindenféle kórt elkaphatunk még főzve/sütve is! Kutyát fogyasztani körülbelül a kannibalizmussal lenne egyenértékű, egészségügyi szempontból és a következményeket nézve.

A másik: én egyszer kóstoltam kutyahúst, de úgy, hogy először nem is tudtam mi az. mikor beleharaptam, mondták meg. Ki is köptem. Nincs túl jó íze, én megmondhatom. Szerintem a mi finnyás magyar ízlésünknek nem jönne be a dolog. Messze nem hasonlít se a vörös, se a fehér húsok ízére....

2011. aug. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
62%
Az vagy amit megeszel! Szerintem pont azért fogyasztják, mert intelligensebb állat. Ebbe senki nem gondolt bele? Miért ekkora bűn megenni? :D Mondjuk egy rendesen felnevelt, gondozott kutyát nekem se lenne szívem megenni, de egy olyat amit telepen nevelnének erre a célra, azt simán! Najó inkább csak megkóstolnám :D
2015. okt. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!