Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudom hogy a kutyám...

Honnan tudom hogy a kutyám vemhes-e és hogy mikor fog szülni ezt előtte egy két nappal lehet-e tudni vagy mit kell ilyenkor csinálni hogy biztosan tudjam hogy vemehs és hogy mikor szül?

Figyelt kérdés
egyébként tacskóról van szó és most másfél éves de a hasa az már nagyon nagy és hát nem az ételtől nőtt meg ennyire. Kérlek segítsetek
2010. nov. 14. 14:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Csatlakozom többiekhez ultrahang hasmozgás állatorvos igy tudsz mindent. Milyen fajta a szomszédotok kan kutyája közepes vagy nagy méretű? mert westi csivava és többi ksitermetű szukák pároznak össze nagyob testü kutyával akkor télleg szülési bajok lesznek, Olyan mint az embereknél hogy 1 terhes nő császározni kell mert szülőcsatorna lukjáhához képest sokkal nagyobb gyerek mitn csatorna.
2010. nov. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
utolsó válaszíró! a szomszéd kutya puli!
2010. nov. 16. 18:32
 13/15 anonim ***** válasza:

MArtin vagyok a kutyáknál 1 nagyobb kutya kicsi nagy kutyákat tud elleni 1 tacsko 1 nyobtol vemhes szép keverékek lesznek

van 1 német dándog

sé 1 német juhász kutya akkor németjuhász kaukázusit leht hogy nem tudja megszülni forditva igen

2010. nov. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Oncogitonak:szerinted gyilkosság,de ilyenkor át kell gondolni,milyen esélyei vannak a megszülető kutyának a normális,gazdis életre?

Milliószám vannak keverék kutyák,sok-sok közülük sintértelepeken várja az altatóinjekciót.

Van továbbá sok utcákon kóborolva,autó üti el,vadász lövi ki,agyonverik,megkínozzák "csak"azért,mert nem kell senkinek,jóval több a gazdátlan kutya,mint a gazdijelölt.Keverék kutyának születni ma Magyarországon általában keserves sors.

Ezt kéne összevetni azzal a ténnyel,hogy vemhes állat ivartalanításánál a magzatok a felnőtt állatnak beadott altatómennyiségtől gyakorlatilag végleg elalszanak.

2010. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem ne mesélj létszám feletti kutyáról.

A megelőzés a megoldás.

Én csak ecseteltem, hogy nagyobb kockázat előrehaladott vemhességnél az ivartalanítás.

Ha megszületnének a kiskutyák, gondolom már te sem fojtanád meg, igaz?

Ha már megtörtént a dolog, ha előrehaladott a vemhesség, akkor már bizony gyilkosság ez is, akár az embernél.

2010. nov. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!