Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxert vagy vizslát tartanátok...

Boxert vagy vizslát tartanátok? És miért?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 18:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

szia! én kifejezetten magyar vizsla párti vagyok, igaz nekem 2 is van.

én azért ajánlanám a vizslát, mert igazán okosak, ügyesek, ha jól neveled szófogadó, és ezen kívül rendkívül ragaszkodó, hűséges, és jó házőrző. gyönyörű magyar kutyafajtánk. de neked kell dönteni. amúgy azt jó lenne tudni, hogy miért szeretnéd, csak kedvencnek, vagy házőrzőnek? mert házőrzőnek biztos a boxer jobban beválna, de ha szeretet akarsz kapni mindenképp a vizslát válazd.

majd írd meg hogy döntöttél :D

2009. jan. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szia. Én nem azért kérdeztem hogy melyiket tartsak hanem csak kiváncsiságból.
2009. jan. 12. 19:07
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
A boxerek édesebbek, a vizslák hajlamosabbak a betegségekre, amúgy magyar fajták közül én a kuvaszt kedvelem és a magyar agárt nagyon szeretem:D
2009. jan. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én maximálisan a boxerre szavazok. A leggyerekbarátabb kutya!
2009. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én boxerimádó vagyok.Volt már német juhászunk, roitvellerünk, dobermanunk is.De Nem adnám semmiért sem a boxinkat. Nagyon család,gyerekszertő, hűséges,játékos, még öregkorában is,szereti a dédelgetést. És ahogy néz a nagy szemeivel, bánatosan ,és kilátszik a szemefehérje,ahogy forgatja...cuki nagyon. én a boxerre szavazok. / Vizslám még nem volt mondjuk, ezt hozzá kell tenni/
2009. jan. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mindkettőt szeretem, de azért én más fajtát (mudit) tartanék. Viszont ha a kettő közül kéne választani, akkor weimari vizslát vagy drótszőrű magyar vizslát tartanék, mert ezek alkalmasabbak agilityre a testfelépítésük miatt, mint a boxer.
2009. jan. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha a jellemüket nézem, boxert, külsőleg viszont a vizsla tetszik. :) De nem biztos, hogy magyart választanék.
2009. jan. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
VIZSLA VIZSLA VIZSLA!!!! :) A LEGDRÁGÁBB LEGOKOSABB LEGHÚSÉGESEBB LEGÉDESEBB LEGSZEBB LEGSZERETŐBB kutyus!!! Nekem 2 vizslához is volt/van szerencsém, hihetetlen mennyire kitudják mutatni szeretetüket, és hogy mennyire aranyosak tudnak lenni!!!
2009. máj. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Egyetértek a boxer pártiakkal!
2009. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Boxer!!

Egyszer volt, sajnos hosszú betegség után halt meg, nagyon sokat sírtam miatt, nagyon szerettem. Egy másik kutya sem tudott annyira megfogni, mint ő, de nemcsak a jelleme, hanem az elegáns, légies testfelépítése, atletikus, és az a pofika*.*

2009. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!