Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám szerda óta csak a...

A kutyám szerda óta csak a helyén fekszik és nem tudom hogy mi lehet vele?

Figyelt kérdés
egyébként tacskóról van szó aki vemhes, kedden volt az állatorvos azt mondta hogy még nem születnek meg a kölykök viszont valami sötétszínű váladék jön ki belőle. MOst már kezdek aggódni igaz az állatorvos azt mondta ugye kedden hogy semmi baja még enm szül de szerda óta egyre rosszabbul van láthatóan. szerintetek mit csináljak? szóljak az állatorvosnak ? lehet hogy semmi baja csak ugye lassan szülni fog és lehet hogy attól de bármi más oka is lehet!
2010. nov. 19. 08:24
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Szerintem nagy baj van, a picik lehet hogy már nem élnek.

Nem tudom merre laksz, de kérj ultrahangot, vizsgálják meg, hogy él-e a kutyus.

Dörrenj rá az orvosra, hogy feljelented, ha baja lesz a kutyádnak.

Ne tégy te is úgy, mint a lelketlen orvos, hogy "csak egy kutyáról van szó". Neki az a dolga, hogy segítsen, ne fogadd el, hogyha le akar rázni!!!!!!!!!!!!!!!

2010. nov. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Normális esetben átlászó folyadék távozik, de ha zöldes, sötét, akkor levált a méhlepény és csökken a magzatok oxigén ellátása !!!!!!!!
2010. nov. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon drukkolok szegény kutyádnak! Remélem életben marad. Én a helyedben addig hívogatnám a dokikat amíg az egyik nem csinál valamit tényleg szegény kutyussal! Állatorvos az a dolga, hogy meggyógyítsa a kutyát!

Őszintén sajnállak!

Majd írd meg a fejleményeket!

Én nem ítéllek el, hogy mért nem ivartalanítottad! Ha már vemhes én sem tudnám megtenni vele!

2010. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!