Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai bulldog, vagy amsaff...

Amerikai bulldog, vagy amsaff kutyust választanál a helyemben?

Figyelt kérdés
rengeteg időm lesz amit a kutyával tölthetek a szabadban, mindkét fajta nagyon tetszik, fogalmam sincs mi alapján dönthetnék, már mind a 2 fajtából megismerkedtem 1-1 végletekig szimpatikus kutyussal. ti melyiket választanátok és miért?
2010. nov. 21. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

am.bulldogot nem ismerem, nekem amstaffjaim vannak és csak jót tudok mondani róluk :)


imádnivaló, tanulékony, gyerekbarát, türelmes, lehet nyúzni :D nomeg a legtöbb ember fél tőlük így nem jön be a betörő sem :))

2010. nov. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem egykaliberű kutya mind a kettő, főleg külsőre

nekem még egyik sem volt, ezt hozzá kell hogy tegyem

előző: a betörő nem azért nem megy be mert amstaffod van, ha beakar menni oda valaki akkor be is megy és még az sem számítana ha oroszlánod lenne elhiheted

2010. nov. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is amstaffom van, és nagyon imádom! :)

Csak ajánlani tudom! :)

De ismerek amerikai bulldogokat is. Azok is nagyon aranyosak, kedvesek. :)


Utolsó: De ha egy udvarban vagy lakásban van kutya, a betörő kétszer is meggondolja, hogy bemenjen-e... :)

2010. nov. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!