Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyánk mindig bemegy az...

A kutyánk mindig bemegy az ágy alá, és ugat! Miért? :S

Figyelt kérdés
Mi baja lehet? Már egy ideje ezt csinálja, ha reagálok rá(bárhogyan is), mégjobban ugat, ha nem, akkor meg nem hagyja abba, kakilni szinte mindig kivisszük, ha bejövünk tíz perc után megint. Nem tudunk róla, hogy egyáltalán mi e ronthattunk el valamit, de nem volt bántalmazva sose. Egy éves lesz. Mit csináljak ilyenkor, amikor ugat? :S Segítsetek :S
2010. nov. 21. 19:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

[link]

a kutya "működéséről" bővebben...

olvasd el, próbáld megérteni a kutyát elsősorban

2010. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

arról hogy mit rontottatok el a nevelésében és ez hogyan javítható könyvek szólnak, sal mndezt leírni nem kis feladat-de tulajdonképpen mindent másként kellene csinálnotok

a kutya alapvető szükséglete, hogy legyen struktúra, rendszer az életében, megfelelő szellemi és fizikai munkát kapjon, legyenek szabályok az életében amit az emberek betartatnak vele erőszakmentesen, és csak akkor részesüljön jutalomban (étel, simogatás, játék) amikor nyugodt, elfogadó és engedelmes

2010. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod és a linked!
2010. nov. 21. 22:11
 14/15 anonim válasza:
Az én kutyám is be szokott futni az ágy alá és ugat, eleinte nem értettem, de ha odamegyek elkezd ugrálni, játszani. Idővel rájöttem, hogy csak játékra invitál. Amikor pl. a labdáját felrakom előle egy magasabb helyre ugyanígy ugatja. (Az én kutyám 8 hónapos..)
2012. szept. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Bocsi az előző vagyok, látom elég régi a post , de akinek ilyen gondja van, azt javaslom fárassza le a kutyát. Menjen vele futni, labdázni. Nálam csak akkor csinálta ezt a kutya, amikor kilóméter hiánya volt, és játszani akart :)
2012. szept. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!