Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap este rámmorgott a...

Tegnap este rámmorgott a kutyám, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

5 éves cane corso, eddig soha nem volt ilyen probléma vele. Nagyon kedves kutya.

Feküdt a kosarában, aludt én pedig elkezdtem "dögönyözni". Ekkor történt a dolog.


2010. nov. 28. 00:12
 1/6 anonim válasza:
Vodka .
2010. nov. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínüleg azért, mert aludt. Lehet megijedt hirtelen, vagy nem tetszett neki, hogy felébresztetted. Az egyik barátnőm kutyája megharapott, mikor ezt csináltam vele.
2010. nov. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Morgás és morgás között is van különbség.

A kutya nem kiálthat föl, ha álmából felzavarják, hogy jajj, de rosszul esett.

2010. nov. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nos, az én kutyám egy ír szetter, ha őt néha alaposan megsimogatom, akkor morgó(bár inkább olyan zümmögő)hangot ad, nagyon aranyos. Viszont szerintem nálad nem ez volt a szitu, hanem az ellentéte, megzavartad a kutyát és valószínűleg megijedt(ahogy az előttem szóló is mondta). Örülj, hogy nem kapott oda a kezedhez! Remélem tanultál az esetből és leszidtad a kutyádat, amikor rád morgott, hogy tudja, máskor nem tehet ilyet!
2010. nov. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a kutyát álmából felébresztik, még nincs teljesen magánál, 10perc kell neki mire teljesen felébred, utánna dögönyözheted. Gondolom nem örült neki, hogy felébresztetted. Nem kioktatni szeretnélek, de máskor ha alszik ne piszkáld.
2010. nov. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te sem szereted, ha felébresztenek, olyankor Te is morogsz:)

Ha minden áron dögönyözni akarod, akkor előbb szólj neki, hogy felébredjen.

Azt viszont neked kell tudnod, hogy a morgás mennyire volt agresszív.

2010. nov. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!