Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok azokról akik...

Mit gondoltok azokról akik kutyatáskában viszik a kutyáikat?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 14:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Szerintem felháborító, hogy táskákba gyömöszölik a kutyákat. :S Szerintetek?
2010. nov. 28. 14:23
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát inkább semmit nem mondok róluk. :D Szánalmas!!! Nekem még ez a kutyaruha dolog is szörnyűnek tűnik.
2010. nov. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem ők nem is szeretik igazán a kutyákat, csak divatkelléknek használják. Ha egy rotweilert mutatunk neki, nem biztos, hogy szeretni fogja...
2010. nov. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem minden esetben felháborító szerintem. Persze azzal én sem értek egyet, hogy a kutyasétáltatás abból áll, hogy bele egy táskába és viszem, mikor van lába...


De vegyünk például engem. Van egy 3 éves pincsim aki 5 kiló. Sajnos a városunkban nincs kutyaiskola, így 30 km-t kell utaznom. A busz viszont drága. Nekem van bérletem, de minden héten két alkalommal oda vissza a kutyának TELJES jegyet fizetni sok. Főleg, hogy ezen kívül még ott a városon belüli utazás + az iskola díja.

Viszont ha táskában van a kutya felvihetem kézi poggyászként. Vettem 4 ezer forintért egy táskát és vígan elutazgatok úgy, hogy a kutyának nem kell jegyet fizetnem. Sokkal olcsóbban megúszom és szerencsére a kutyának sincs ellene a táskában lévő utazás.

2010. nov. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
utolsóval értek egyet.
2010. nov. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
A divatmacákat felháborítónak tartom, akik csillivilli táskákba gyömöszölik szerencsétlen kiskutyákat. Viszont az előttem válaszolóval egyet értek...a párom 20 km-re lakik tőlem és néha szeretném elvinni hozzá a kutyusomat, mert ott falun nyugodtan szaladgálhat. Viszont a Volános buszon sajnos fizetni kell még így is érte. A kutyus kibírja szerintem azt a fél órát amit a buszon a táskában tölt és cserébe egész nap korlátlanul mozoghat a szabadban. A busz pályaudvarig természetesen pórázon megy a saját lábán. A táska használatát én is csak ilyen módon tudom jó szemmel nézni.
2010. nov. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, a városban ott lent a földön igen rossz a levegő. A kistestűek azt szívják. Nyáron a beton éget. Egy eredendően szobakutyának kínszenvedés. Télen a sózott járdák még egy nagytestűnek is fájdalmas, a mocsokról ne is beszéljünk, ami az olvadással jár.
2010. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az a felháborító, ha fél méteres madzagon tartanak egy kutyát vagy ha másfél négyzetméteres kennelben éli le az életét. Felháborító, ha ütik-vágják, éheztetik. Az, ha valaki sokat viszi magával a kutyáját (akár táskában kistestű kutya esetén), ahelyett hogy otthon hagyná, adott esetben egyedül a véleményem szerint piszok messze esik a felháborító kategóriától. Állatvédő vagyok, de komolyan mondom, mikor ilyen kommenteket olvasok, dühös leszek. Miért nem azzal foglalkoztok, amivel kéne?
2010. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy mini csivavám van. Nem divatból szoktam kutyahordozóban vinni és nem is ez okból választottam ezt a fajta kutyát. 35/L Rendszeresen sétáltatom, munkahelyemre viszem magammal, hogy ne egyedül legyen otthon egész nap. Szerinted hogy tudnék utazni vele hordozótáska nélkül tömegközlekedési eszközön? Láttál már 2 centis orra való szájkosarat? Forgalmasabb helyeken pl. Blaha szerinted nem taposnák agyon, mert rohannak az emberek és nem néznek a lábuk elé? Sőt olyan elvetemült vagyok, hogy ruhát adok a kutyámra, mert különben megfázna…
2010. nov. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Na igen! És ha tömegközlekedéssel vagy kénytelen utazni, akkor még össze is taposnák!!! Még akkor is, ha 5 kilós lenne! Undorító a tömegközlekedés! A Staffimnak 10x léptek rá a lábára 1 út alatt!

Kedves kérdező! Ugye nem azt akarod mondani, hogy tegyem ki a taposásnak a yorkimat is?! Mert akkor Te vagy az állat kinzó, és nem én, aki táskában,biztonságban utaztatom!

Szevasz!

2010. nov. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!