Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elegendő séta ez egy yorkinak?

Elegendő séta ez egy yorkinak?

Figyelt kérdés

reggel: 5:45től 6:30ig

délbe: 14:00tól 15:30ig (ebbe van járék,tanulás is)

este: 9:00tól 9:45ig


és hétvégén meg a séta kb. ugyan ez, vagy több, +tanitás, játék, "kényeztetés"...

elég ez neki?


2010. nov. 28. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy kutyának igen! De egy yorkinak...
2010. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

bocs hogy odairtam hogy yorki..azért szerintem nem mind1 hogy egy dogot , vagy egy yorkit sétáltatsz eddig ;)

idióta..már bocs.

2010. nov. 28. 20:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Figyelj már te idióta, egy dognak is elég meg egy yorkinak is... Így jó?
2010. nov. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi de egy dognak ez semmiképpen nem elég, egy yorkinak meg elég DE azért egy yorkinak, főleg míg kölyök, pici a hólyagja és napi 3 pisi nem hinném hogy elég, én többször is kivinném, ha csak pár percre de ennél többet pisil még egy yorki is. És kérdés hogy 15 éven keresztül megtudod-e ezt ennyire pontosan oldani, gondolom még gyerek (diák) vagy, tehát van lecke, dolgozat, vizsga, később majd munka, párkapcsolat, bulik, betegségek, hóvihar stbstb ezeket is számítsd bele, úgyhogy remélem van más segítséged, anyu, apu, tesó aki részt vesz a kutyázásba...
2010. nov. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg elég egy dognak, mivel nem lakáskutya, mint egy yorki, hanem kint van a kertbe és amellett elég neki...
2010. nov. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A reggeli és a déli időpont tökéletes,az esti legyen 2 perccel hosszabb,és éjjel még tessék 39 másodpercig szigorűan ölben vinni!
2010. nov. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
:DD
2010. nov. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm..

igazán értelmes válaszokat adtatok , büszkék lehettek magatokra.

2010. nov. 29. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!