Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem altatja el a doki a...

Hennike kérdése:

Miért nem altatja el a doki a kutyámat?

Figyelt kérdés
Szegény már nagyon öreg, elég rosszul néz ki. Kihívtuk hozzá a dokit, aki azt mondta, nem sokáig fog már élni. Láthatóan nagyon szenved szegény, és megkérdeztem a dokit nem-e altatná-el, de ő azt mondta szó se lehet róla. Én már nem bírom nézni, ahogy szenved szegény....
2010. nov. 30. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj el másik állatorvoshoz.
2010. nov. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a mi kutyánkkal is hasonló volt a helyzet, de őt elaltatta a doki, hogy ne szenvedjen. nem tudom a tiédet miért nem.
2010. nov. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Azért mert nem felnőtt kérte!Bocs ha tévedek,gondolom még kiskoru vagy?

Ha tényleg menthetetlen-de csak akkor-minden további nélkül elaltatja a doki!

2010. nov. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

második vagyok, nekünk is volt már ilyen kutyánk. És ajánlotta az orvos az altatást. Azt mondta beszéljük meg, de nem éri meg, hogy még napokig szenvedjen, az állatnak is vannak jogai úgymond!


22L

2010. nov. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%

25 vagyok, az már elég felnőtt szerintem.

egy állatorvos van csak nálunk, nem tudok mit tenni. és fogalmam sincs, miért nem altatta el...

2010. nov. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudom nem helyetesitheti de később 1 kölyök kutyát vegyél és az orvosok elaltatják betegség az öregség a kutyatünetei. Van ahol természetesen meghal eltemetik a kertben dolgaival
2010. nov. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 MME ***** válasza:

Kérj másik orvost, ennél jobb választ nem tudunk adni.

Hogy miért nem, azt tőle kell megkérdezni. Ha kutya így szenvedi végig az utolsó napjait, és nem tesz semmit az állatorvos, akkor annak személyes okai lehetnek. Tudod, mire gondolok. De ne hagyd magad. Ezért még feljelentést is tehetsz, mert törvény adta jogod az eutanázia, ez pedig állatkínzás.


Amúgy nem sok plusz pontot tud összeszedni válaszonként egy (+) szavazattal :D Úgyhogy szerintem ez nem gond. Ennyi erővel nekem igazi előnyöm lehetne, mert tesóm és egy barátnőm is regelve van itt.

2010. nov. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem értem miért lett törölve a válaszom, hisz nem is írtam olyat...
2010. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia!12 éves mellrákos ,áttétes német juhász kutyám már az utolsó stádiumában volt.A daganatok kifekélyesedtek és véreztek.Kezelhetetlen volt.Kértük az állatorvost ,hogy altassa el mert szenved a kutya.Azt mondta ameddig eszik,iszik,kiválaszt addig nem teszi mert szakmaiatlan.Kb 30 cm tumorral!!!!Kihívtunk egy másik dokit aki azonnal elaltatta (mélyen felháborodva),elszállította és eltemették.Orvosa válogatja.
2010. dec. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a dokit, hogy miért nem teszi a dolgát-én nem tudhatom-biztosan tájékoztat róla, hogy mit hogyan gondol...
2010. dec. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!