Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet megnézni egy...

Hogy lehet megnézni egy staffortshire terriernél, hogy fajtiszta?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 13:14
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

Látom itt mindenki állatorvos vagy csak azt hiszitek h olyan okosak vagytok! és igen is vannak keveréket!

és semmi közötök hogy mit csinálok a kutyáimmal bárcsak mindenkinél ilyen jó hejen lennének mint nálam!!

2010. dec. 2. 15:01
 12/42 anonim ***** válasza:
92%

Nagyban örülnék ha nem neveznél szerencsétlennek, mert kettőnk közül még mindig Te vagy az aki semmit nem tud a dolgokról :)


Tudod mi az a MEOE szervezet? Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete. Magyarán ha HIVATALOS tenyésztő vagy akkor be vagy oda jelentve, vagy is MEOE tag vagy. Van kennel neved meg minden.

Olvasd el az árakat: [link]

Külön kiemelném Neked a Származási lapot vagyis a törzskönyvet:

Származási lap

Kiváltása 180 napos korig beadott: ügyintézés 30 nap(regisztráció + chip/ vagy tetoválás)


5.500,- tagoknak

11.000,- nem tagoknak


Hát akár milyen erős szemüvegem is van én úgy látom 5500 forint van oda írva. És hát szerintem ez egyáltalán nem drága. Plusz felhívnám a figyelmed, hogy nem csak a törzskönyvet hanem chipet (vagy tetoválást) is kapsz 5500 forintért. Azt hiszem a téma ezzel le is van tudva :)

2010. dec. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy! Köszönöm a felvilágositást de nekem nincs szükségem törzskönyvre mert az én kutyáimnak van elöször olvasd el a kérdést és utánna válaszolj. a szemüveged meg te is hidegen hagysz
2010. dec. 2. 15:10
 14/42 anonim ***** válasza:
92%
Az egy dolog hogy a tiéidnek van. De a kan kutyának nincs ezt Te írtad. És akkor hogy akarsz tenyésztő lenni ha nincs a kanodnak törzskönyve?
2010. dec. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
82%

A kérdésed meg ennyi volt: Hogy lehet megnézni egy staffortshire terriernél, hogy fajtiszta?


Itt hol van írva az, hogy a te szukáidnak törzskönyvei vannak? Másol sincs. Megkérdezhetem melyik vérvonalból valóak?

2010. dec. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Itt a szukáimról egy kérdés se hangzott el! és egyáltalán nincs közöd hozzá! foglalkozz a tieiddel ha egyáltalán vannak! és ahoz hogy én hogy szaporitom öket az az én dolgom
2010. dec. 2. 15:25
 17/42 anonim ***** válasza:
remélem nem veszed meg azt a kant!
2010. dec. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Mert? Mért ne venném meg?
2010. dec. 2. 15:32
 19/42 A kérdező kommentje:
Én csak egy kérdést tettem fel nem tehetek arról hogy itt ilyen degeneráltak vannak hogy nem tudnak normális választ adni.
2010. dec. 2. 15:46
 20/42 anonim ***** válasza:
82%
Ki nem adott Neked normális választ? Miért kell másokat degeneráltnak nevezni?
2010. dec. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!