Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet megnézni egy...

Hogy lehet megnézni egy staffortshire terriernél, hogy fajtiszta?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 13:14
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
82%
Kaptál normális választ, csak nem akarod megérteni: Ha törzskönyvezett, akkor fajtatiszta, ha nem törzskönyvezett, akkor keverék. Ha egy ilyen egyszerű mondatot sem tudsz értelmezni, akkor már régen rossz.
2010. dec. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

csak hogy ez nem egyiböl áll ahogy te elképzeled.

inkább ne is írtál volna semmit.

mert tiszta hülyeségeket beszélsz

2010. dec. 2. 16:37
 23/42 anonim ***** válasza:
Pedig ennyi. Azért kérdezted meg, mert te nem értessz hozzá. Én értek hozzá, ezért válaszoltam. Ha nem hiszed el, az már a te bajod.
2010. dec. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
88%
A törzskönyvéből. Ellenkező esetben bármelyik fajtatisztának mondott kutya csak fajtajellegű.
2010. dec. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem kellene így felkapnod a vizet, és lehülyézned másokat, mert Te vagy az, aki kutya szájpadlásából (???) akarod megállapítani, hogy fajtatiszta e.
2010. dec. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
88%
Ez annyira hülyeség hogy a szájpadlásból meg lehet állapítani! Mert ez egy nagyon nagy tévedés. Sok tapasztalatlan azt mondja hogy ha kutyának foltos a szájpadlása az keverék. Törzskönyves Amstaffjaim vannak és a szájpadlásuk foltos. Szóval erről ennyit.:S:S
2010. dec. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

Nagy tévedésben vagy mert nem hülyéztem le senkit!!!!!

Éa ezt a szájpadlásos témát az állatorvos mondta de ezekszerint mindenki hülye még az állatorvos is csak ti vagytok az okosat!!!!

2010. dec. 2. 22:08
 28/42 anonim ***** válasza:
88%
18:58-as vagyok. De hát ne haragudj de ha ilyet mondd az állatorvosod akkor ősem okosabb! A szájpadlásból nem lehet fajtát megállapítani. Nem hülyéztünk le csak lehet hogy többet értünk a kutyákhoz mint te.
2010. dec. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

nem azt h milyen fajta hanem h fajtiszta-e?

gondolhatod h nem nektek fogok hinni hanem az orvosnak. és azt mért állitod be rossznak akit nem is ismersz?????????????

2010. dec. 3. 10:58
 30/42 A kérdező kommentje:
Szellő lány te nagyon okosnak hiszed magid a csakkittivel együtt csak nem orvosok vagytom mert akkor én kérek ellnézést!!
2010. dec. 3. 11:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!