Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a kutyapulóverről?

Mit gondoltok a kutyapulóverről?

Figyelt kérdés

Van egy tacsikeverékem, szegény ebben az időben nagyon fázik, a kutyaházba nem hajlandó bemenni, pedig jó nagy és a szél sem fúj be, van benne egy párna is. Anya nem engedi, hogy benn legyen a lakásban (amúgy is rossz ötlet, mert nem szobatiszta). Szerintetek kevésbé fázna, ha ráadnék egy kutyapulóvert? Ne nézzetek plázacicának vagy divatmajomnak, csak nem bírom nézni, hogy ennyire fázik.

12/L


2010. dec. 3. 17:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szerintem rakunk a kutyaházba szalmát és valahogy megpróbáljuk rávenni, hogy menjen be, csak az a baj, hogy a párnát is szétrágta és anya szerint a szalmát is kiszedné. De hogy miért akar önként megfagyni...
2010. dec. 3. 22:40
 12/15 A kérdező kommentje:

Na, nemrég anyával szögeltünk a(z amúgy hungarocellel szigetelt) kutyaházra "függönyt", hogy még kevésbé menjen be a szél és próbáltunk begyömöszölni egy régi párnát is, de túl nagy volt és alig fértek volna be az állatok (tavaly a macskák is a kutyaházban aludtak), ezért azt kivettük.

Aztán beraktam a kutyámat, alig tudtam, mert megfeszítette az egész testét (kicsit nagyobb, mint egy tacskó), de amikor végre bent volt, azonnal kijött.

Aztán megkerestem az egyik macskámat és betettem, aztán a kutyát is be akartam, de kijött a macska. Gondoltam, ha a macska is bent van, akkor majd a kutya sem megy ki talán.

Anyának felvetettem, hogy szerintem azért nem akar bemenni, mert mi kívül vagyunk és nem akarja, hogy magára hagyjuk, ezért kijön hozzánk.

Szerinte estére be fog majd menni.

Hát én azért aggódom. Szerintetek?

2010. dec. 4. 15:38
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha be akarjátok mindenáron tuszkolni, csak rosszabb. Meg lehet még próbálni azt, hogy elrejteni a házba valami műcsontot vagy egyéb nyalánkságot, esetleg az egész vacsoráját oda betenni, hogy ott egye meg, talán úgy megszeretné a helyet. Azt próbáltátok már, hogy a házat átteszitek az udvar egy más pontjára?
2010. dec. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Már eredetileg is más helyen volt, csak átraktuk egy olyan helyre, ahova nem fúj be a szél.

Hát nem tudom. Az a baj, hogy nagyon keveset eszik :S Anyával már nem is tudjuk, milyen tápot vegyünk, egyiket sem akarja megenni :(

2010. dec. 4. 16:18
 15/15 A kérdező kommentje:

Na, most már bemegy. Amikor legutóbb kint voltam, a kutyaházból jött ki a macskával együtt (: Adtunk nekik meleg tejet is.

Köszi a tanácsokat mindenkinek!

2010. dec. 4. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!