Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám mindig ás, és ás!...

A kutyám mindig ás, és ás! Mit tegyekvele hogy ne ásson?!

Figyelt kérdés
a kutyám mindig ás és sokszor nem jön ki a szőréből a sár! mit tegyek vele??!!
2010. dec. 3. 19:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, és a sok hasznos válaszokat!!!

majd ki fogom próbálni!

2010. dec. 4. 15:12
 12/17 anonim ***** válasza:

amikor csak elkezd ásni akkor szó nélkül lépj oda hozzá és vezesd egy zárt helyre és hagyd ott először 5-10 percre-ha ismétlődik a cselekmény akkor növeld az elzárás idejét+10 perccel.

Következetesen és az érzelmeket verbális kommunikációt félretéve fog működni a dolog. !-5 alkalom és megtanulja, hogy mi az új rend. Természetesen ezzel párhuzamosan nem árt megvizsgálni, hogy valóban elegendőe az a szellemi és fizikai munka amit végezhet. A rövid-pórázas séták idejének emelése, vagy/és biciklizés, vagy/és kutyahátizsák segít az intenzívebb, koncentráltabb munkavégzés biztosításában.

2010. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
hát szerintem ő nem tanulja meg !! **
2010. dec. 5. 19:33
 14/17 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld ki, és ne írd le a kutyádat-ha valamit nem csinál meg a kedvedért, az csak azt jelenti, hogy számára nem érthetően kommunikálsz vele
2010. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
...háát.. ásd el magad! :D
2010. dec. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Képet nem tudnál betenni?Szerintem terrier,vagy vadász kutya keverék.
2010. dec. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
bocs de nem lehet!!!
2010. dec. 13. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!