Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetne kinevelni belőle?

Hogyan lehetne kinevelni belőle?

Figyelt kérdés

Van egy 1 éves hím foxim (drótszőrű). Nagyon szökős, nem hallgat a nevére, de tud 1 helyben maradni, ülni, feküdni.

a szomszédban van egy nagy németj., és kikaparta a nádat.. :S

Mondanátok praktikákat, tanítási módokat?

Számítok rátok! Írjatok! (egyébként a kutya neve Bobek, és 2 hónapja szedtem össze az utcárólXD :))


2010. dec. 4. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt szökős kutyám amikor elszökött és visszahoztuk pár órára megkötöttük 2alkalom után már nem ment ki az ajtón lényeg hogy valamivel nagyon meg kell büntetni
2010. dec. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2010. dec. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kösz írjatok még
2010. dec. 10. 16:09
 4/6 anonim ***** válasza:
próbálj meg venni, kérni egy klikkert, és egy Klikk! Ahogy a kutyák szeretnek tanulni. Ha meghallja klikkenást rögtön odamegy hozzád. :) Ehez sok türelem kell de HAJRÁ! :)Én is ezzel tanítottam meg az én kutyámnak!és ha klikk aztán síp akkor szépen megtanulja, hogy vissza kell jönnie sípszóra!
2010. dec. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha amúgy is az volt a neve, akkor hallgatnia kellene rá, de ha nem akkor türelmesnek kell lenned, míg megszokja az új nevét. a szökésnél esetleg azt tudod csinálni, hogy megtanítod neki hogy csak akkor mehet ki a kapun, ha pórázon van, máskor nem!
2010. dec. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi:D
2010. dec. 11. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!