Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai staffordshire terrier...

Amerikai staffordshire terrier kutyám meg fog nőni rendesen?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy van egy fél év körüli kan stafford kutyám és úgy vettem észre mintha nem lenne akkora amekkorának ilyenkor már lennie kellene.15 kiló a kutya és láttam képet egy 5 hónapos szuka staffordról és majdnem 2szer akkora marmagassága volt mint az enyémnek.
2010. dec. 4. 16:18
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Am TK-s ?
2013. márc. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Nem TK-s. Az apja meg anyja is TK-s, de neki nem lett csináltatva.
2013. márc. 23. 11:02
 23/32 anonim ***** válasza:
Értem. Marmagasság? Hány kiló
2013. márc. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
A marmagasságát azóta nem mértem, de ránézésre olyan 45-48 centi körül lehet, a súlya mikor legutóbb mértem pár hónapja, akkor 35 kiló volt.
2013. márc. 23. 11:49
 25/32 anonim ***** válasza:
Akkor eléggé kikupálódott.Hány éves?
2013. márc. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Most nyáron lesz 3 éves.
2013. márc. 23. 12:40
 27/32 anonim ***** válasza:
Szép.elég nehéz volt megnevelni mi?.:) Kölyökkorukban eléggé izgő mozgók alig lehet valamit tanítani nekik annyira izgatottak.Neked milyen korában úgymond nyugodott le? vagy hogy tanítottál meg neki alap dolgokat?
2013. márc. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
huuh hát az az igazság, hogy ő még most is olyan, mint egy kis kölyök, mert a munka miatt nem volt időm meg energiám ilyen szinten foglalkozni vele, ezért is van egy kicsit kicombosodva :D persze ha valami olyat csinál és rászólok akkor szót fogad, de attól még ugyanúgy ugrál az emberekre, persze játékból, meg bekapja a kezüket. De az emberekkel még mindig gondom van, mert mikor meglátják egyből egy vérengző gyilkost látnak benne, aki a saját gazdáját is megtámadná, ahhoz képest beenged bárkit és mindenkivel ugyanúgy viselkedik, mint velem. Még más kutyákat se bántott, sőt volt rá pár alkalom, hogy rátámadott egy kutya, sőt bele is harapott a lábába szegénykémnek és ahelyett, hogy széttépte volna, csak egy picit rámorgott és arrébb állt. Csak ennyit szeretnék valahogy megtanítani neki, hogy legalább ha muszáj védje meg magát.
2013. márc. 23. 13:44
 29/32 anonim ***** válasza:
Ez nagyon furi főleg ennél a fajtánál:D Örülj hogy kevesebb szocializáció nélkül is olyan kutyád van amelyik nem bánt emberek sőt kutyákat sem ( amit pedig nagyon nehéz belenevelni)hogy megvédje magát keress fel egy szakembert merrt ha netán neki megy egy azonosan nagy vagy nagyobb kutya és ő nem áll a sarkára elég nagy problem-lehet belőle.Örző-védőztetni is lehetett volna hogy azért mégis védjen meg ha arra kerül a sor.Bár már a látványától is írtóznak :) Másokkal meg ne foglalkozz tudatlan senkiházik nem ismerik a fajtát.
2013. márc. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Persze sokan megtartják a kellő távolságot, ha meglátják, de viszont valahogy belenevelem, hogy védje meg magát, mert igaz eddig még csak tőle picit kisebb vagy éppen hasonló méretű kutya támadott, ráadásul csak valami korcsok amiktől ha úgy adódik meg tudom védeni, de ha már valami vele nagyjából egyszíntü kutya támad rá, amitől nyílván ugyanúgy megvédeném, nem hagynám, hogy baja legyen,de azért védje meg magát, mert sose tudni, hogy mindig ott leszek e amikor kell.
2013. márc. 23. 14:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!