Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyátok van?

Milyen kutyátok van?

Figyelt kérdés
Leírhatjátok a nevét, fajtáját, adatokat, hogy viselkedik, miket tud, vagy esetleg pár infót a fajtájáról ha fajtatiszta, és azt is, hogy melyik kennelben vettétek,mennyibe került, meg képet is linkelhettek (:
2010. dec. 4. 21:43
 1/9 anonim válasza:
2 Golden Retriever kutyám van . Anya és lánya. Bundi kutyusom 7 éves . Bori kutyusom 4 éves. Bundi kutyus nagyon okos. Régebben kutyasuliba jártam vele. Tud csomagot őrizni. Bori kutyám nem annyira szocializált.Őt Bundi nevelte. Jó házörző !!! Ajánlom a Goldikat gyerekek mellé is. Nagyon szeretik a gyerekeket. Intelligensek, könnyen taníthatóak. Sok törődést igényelnek és nagy mozgásigényük van.
2010. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egy 5 éves fehér boxer szuka kutyám van. Sajnos anno meggondolatlanságból egy szaporítótól vettem, sajna azthittem akkor hogy gondos tenyésztő :s , de tévedtem. De számomra ő a világ legcsodálatosabb kutyája, egyszerűen imádom. Nagyon okos, imádja az embereket, de ha kell bármikor kiáll mellettem, ha úgy adódik. Szerencsére már nem olyan szeleburdi, mint régebben (sokat komolyodott)de ettől függetlenül még mindig szeret bohóckodni. :)
2010. dec. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 kutyánk van, két bernáthegyi, Panka és Teó. Ők egy pár. És volt egy lány tacsi kutyánk, úgy hívták hogy Stella, de valami vírusban 1 évesen elpusztult.:( Vettünk utána még egy kutyust, ő is egy tacsi, csak fiú. Maszat a neve, és így van most 3 kutyusunk, Panka Teó és Maszat :)))
2010. dec. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy 2éves angol bulldogom van. :) Kira a neve, de általában Kirinek hívom.

Nagyon aktív :D szinte minden percben játszana. :D

2010. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6 éves németjuhász kan. Hiperaktív, gyönyörűszép.
2010. dec. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Dogo Canario.

Neve: El Diablo De Lucia Mc Leod


Hosszú lenne megírni miket tud, de röviden annyit, hogy dolgozik. Éjjel csak rá számíthatok. Voltam már vele éles helyzetben is, ha kell akkor ténylegesen támad.

Ám nagyon jó fej kutya, utcán bárki mesimizheti. Imádja az embereket, és a gyerekeket. Él hal a Fornettiért és a kekszért.


[link]

2010. dec. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Samoyede
2010. dec. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem lesz 1 keverék kutyám menhelyről neme:szuka

van 3 kutya ami közül válaszak Bella 1 fekete labrador keverék Inez és linda 2 németjuhász keverékek

2010. dec. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekünk egy Bichon Havanese-ünk van.

Igazi bohóc, imádja a foglalkozást, a játékot - labdát, szereti a gyerekeket. Még csak 8 hónapos.

2010. dec. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!