Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya való nekem?...

Milyen kutya való nekem? 12/L. Van egy nyulam de szeretnék egy kutyát valami nagyobb testűt csak fajtatisztát.

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 19:57
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki kissebb termetű kutyát ajánl.

Na de a kistermetű kutya nem tud kárt okozni a panelban?


Egyik ismerősömnek törpe sncija volt, és a tapétát az egész lakásban megigazította. Más dolgai is voltak, ezért családon belül elajándékozta.

De igazat adok a válaszolók többségének abban, hogy akár mínusz húsz fokos hidegben is le kell vinni, akár fáradt vagy akár nem.


Nekem három kutyám van. Szobában vannak, és hiába van kert, az egyikük panelban nőtt fel, és nem hajlandó a kertben tojni.

Így ki kell vinni őket a határba. Ha csúszós az idő akkor külön- külön, mert a két nagy testű könnyen megránt.

És hidd el, nem mindig van kedvem sétálgatni az ónos esőben amikor, lefújja a szél a fejemet. Ráadásul én front érzékeny vagyok, és sokszor fáj a fejem. Séta alatt is....

Gondold át! Nem bántani akarlak.

2010. dec. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Nem mondtam hogy beagle-t kérj csak hogy nekem az van és leírtam a tulajdonságait. Azt javasoltam, hogy kisebb testű kutyát vegyél.

Amúgy tény hogy eredetileg vadász kutya de ezt manapság már szinte észre sem lehet venni rajtuk csak amelyik vadásznap van használva.

Amúgy meg minden kutyánál csak nevelés kérdés, hogy hogy viselkedik panelba illetve az, hogy ha egyedül otthon akkor legyen pl. játék amivel leköti magát. De ha jól emlékszem a kérdező azt írta, hogy anyuja otthon van vele vagyis lenne.

2010. dec. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
De észre lehet venni nálunk a környéken van beagle és elakarják kapni a nyulat.
2010. dec. 17. 07:26
 34/35 anonim ***** válasza:

Erről amúgy csak annyit hogy ritka az a kutya amelyik macska, nyúl...láttán nem szeretné kicsit megkergetni stb.

Azt én kutyám macskák közt van és sosem bántam egyet sem, mindezek ellenére néha megkergeti és megugatja őket.

2010. dec. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
De ezek szívesen elkapnák és kinyírnák az ösztön miatt.de van két beagle aki soha nem bántaná pedig az ösztön öbennük is ott van
2010. dec. 17. 15:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!