Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Most ütötték...

Mit csináljak? Most ütötték el a kutyámat? ! Nem mozdul, de lélegzik!

Figyelt kérdés
hívjak orvost??? vagy felesleges????? egydül vagyok itthon és csak 17 éves vagyok, nem tudom mit kell tenni!!!!
2009. jan. 19. 17:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Tény, nem volt szép a sofõrtõl, de itt most szerintem a kutya az elsõ. Egyet értek az elõttem szólókkal, és gyors felépülést szegény kutyulinak...:*
2009. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
20%

Bocs, de fényes nappal mit keresett a kutyád az utcán?

Mellesleg mindig a kutya szalad ki az autó elé és nem fordítva.Sőt, kimondottan keresik is a veszélyt.Nincs szerencsétlen állat, csak felelőtlen gazda.

Gondolod, azért ütötte el, mert CIGÁNY?

Én úgy, de úgy süllyesztőbe tenném a Tiedhez hasonló kérdéseket, mert egyrészt tényleg gyűlöletkeltő, másrészt ennyi idő alatt inkább a kutyádért kellene valamit tenned, mert még elvérzik...Ez nem gúny volt, hanem azt akartam vele írni, hogy a mértéktelen netezés tényleg funkcionális analfabétává teszi az ország 70%-át.

Statisztika!

2009. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
84%

Most olvastam az utolsó választ... a gyűlöletkeltést stb-t azt hittem nekem írtad, ne haragudj! Mert én reagáltam ellentétesen arra, amit írtál.

Na jó hagyjuk :))) nem aludtam, és most kicsit nehéz a felfogásom, elnézést. be is fejezem.


Ami történt, megtörtént. Vigyázz a kutyádra, és kívánom, hogy jöjjön rendbe hamar.

2009. jan. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem az lenne az első dolgom h ide írok, hanem h felhívom az állatorvost és kihívom!
2009. jan. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a szüleidet, mert az állatorvos pénzbe kerül, és gondolom, az ő jövedelmükből lenne, ha belemennek, biztos mondanak egy összeget, hogy mennyi a max. amit fizetni tudnak a kezelésért, azután pedig hívd a dokit, kérd meg, hogy nézze meg, az nem kerül olyan sokba, kérdezd meg, felépülhet-e a kutyus, az mibe kerülne, onnan tudni fogod, hogy tudjátok-e állni vagy nem, másik módszer pedig, ha nagyon rossz állapotban van, akkor sajnos az altatás, de egyik ismerősömnek a tengerimalacát kellett altatni, mivel a daganatműtétre nem volt pénze.
2009. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
77%
hogy van a kutyus?
2009. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát semmiképpen nem netezni kell ilyenkor!

Hívni az állatorvost. A tudakozó megmondja a számát!

2009. jan. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
mi van a kutyával? hogy intézted el ?
2009. jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Már kicsit későn írom gondolom, de a későbbiekre való tekintettel: inyekor mindig kell állatorvost hívni vagy hozzá vinni a kutyát (jó, ha van a telefonodban éjjel-nappal hívható álaltmentő száma), mert lehetnek olyan belső sérülései, amik nem látszanak azonnal. Egyébként pedig neveld meg a kutyát, hogy ne rohangáljon autók közé, vidd kutyaiskolába (már ha megmarad... de a következőket is!).
2009. jan. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

mi van a kutyával?

mi van a kutyával?

mi van a kutyával?

mi van a kutyával?

2009. jan. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!