Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Most ütötték...

Mit csináljak? Most ütötték el a kutyámat? ! Nem mozdul, de lélegzik!

Figyelt kérdés
hívjak orvost??? vagy felesleges????? egydül vagyok itthon és csak 17 éves vagyok, nem tudom mit kell tenni!!!!
2009. jan. 19. 17:10
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

hát köszi hogy segíteni próbáltatok... hívtam orvost, kettőt is... egyse tudott kijönni, azt nem tudom miért.. a városban nincs is több orvos így nem tudtam mit tenni... szegény kutyim meghalt egy óra szenvedés után, mert kettétört a hátsó lába és hiába próbált nem tudott lábra állni, csak dobálta magát....


jah és nem az útra ment ki a kutyám, minthogy azt valaki írta, hanem a kapufeljárón volt és az eszeveszett sofőr kacsázva ment és gyorsan, ráment a feljáróra és átment rajta...

2009. jan. 22. 11:47
 22/24 anonim ***** válasza:

:-(((((

nagyon sajnálom.

2009. jan. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
sajnálom de most láttam mi történt, remélem nem lesz legközelebb de ha ilyen eset van kérd meg a szomszédot vagy nagyit vagy akinek kocsija van vigyen el a kutyával a dokihoz, vagy hozza el a dokit. ha velem történt volna megöltem volna a gázolót az biztos. és valakit elküldem volna dokiért ha a kutya nem mozditható. szegény sajnálom.
2009. jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Szia


Nagyon sajnálom, de gondolj a szép időkre, amit a kutyusoddal töltöttél. Ez most sajnos így alakult, de a kutyád is tudja, hogy ki tehet róla, és továbbra is szeret téged. Örülj, hogy volt ő neked és amíg ott volt, szép perceket töltöttetek együtt.

Ha lesz másik kutyád, figyelj, hogy ilyen többet ne történhessen. Tudod mennyi rossz sofőr van, neked kell vigyázni helyette is. Ez van sajnos.

Biztos a mennybe került a kutyusod, és onnan néz le rád, de közben boldog a többi kutyussal :)))

A roh@dék pedig aki elütötte remélhetőleg megkapja amit érdemel, és 100szor annyira fog szenvedni, mint a kutyád.

Sok erőt, kitartást, puszi

2009. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!