Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem eszik, beteg lehet?

Nem eszik, beteg lehet?

Figyelt kérdés

Van egy palota pincsi kiskutyám,és kb 2 napja rosszul van.

Eszik egy pár falatot és utána arébb megy aztán kapkod a levegőért.Megakadhatott vmi a torkán??Vagy esetleg torokgyulladása lehet??Kérlek segitsetek!!


2010. dec. 10. 15:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és egyszer azzonal kiis hányta amit evett!!
2010. dec. 10. 15:28
 2/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert én is 2 napja vettem észre a kutyámon, hogy nyugodtabb, étvágytalan. Én este viszem a dokihoz(varratszedésre), úgyhogy mindenképpen megnézetem! Neked is ezt javaslom.
2010. dec. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nekem is pincsim van,voltak hasonlo esetek..mincdig mohok...kérdes mennyi idos a kutya..mert a ha tul kicsi kb 1-2 honap akkkor nem tudja megragni..ha idosebb es moho akkor a nagy falatok miatt megragas nelkul és ezert hanyja ki igy mar nincs kedve enni....nem hiszem hogy beteg de egy orvost megkerdezhetsz ,mert ha sokaig csinalja (mert makacsok ezek a kutyak)akkor nem lesz jo vege...amugy birja egy jo darabig mert farkas hasuk van...s a levegokapkodas is szokasuk eves ivas utan ...esetleg nem tul csipos a kajaja mit eszik? lehet ha nem szereti adj neki mast ..probalkozz szilvaval na mondjuk ez nem jo eledel de az enyem nyaron a mamam kertjek felfalja :D...na sok sikert es gyogyulast a kutyusnak!
2010. dec. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát a legjobb az lenne ha elvinnéd dokihoz lehet, hogy nincs nagy baj de az is lehet, hogy igen jobb az elővigyázatosság!
2010. dec. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már 3-4 éves.
2010. dec. 10. 16:28
 6/7 hell-ikon ***** válasza:

Tessék sürgősen orvoshoz vinni, mert ez akár gyomorcsavarodás, részleges bélelzáródás is lehet.


Ha a torkával volna gond szimplán, nem jönne vissza a kaja.

2010. dec. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hell-ikon ***** válasza:
izé, mármint ha csak gyulladt lenne.
2010. dec. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!