Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mik manapság a...

Szerintetek mik manapság a divatkutyák?

Figyelt kérdés
sok fajtára hallom, szerinted mik azok, szerinted ez jó vagy nem? miért?
2010. dec. 13. 21:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A mi környékünkön rengeteg a magyar vizsla, sőt, már csontsovány, kóborló magyar vizslát is láttam erre. Sok még a bolognese, az amstaff, meg van két westie. Az egyik az enyém. De nem divatból, sok éves szerelem után végre most lett lehetőségem rá, hogy vegyek egyet. :)

Érdekes módon yorkit ritkán látok.

2010. dec. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Most ez komoly?Nem mindegy mi a divat?Te divat szerint választod meg a kutyát?Legyen egészséges.Tanítsd neveld és meghálálja.Nekem egy roti-farkas keverékem van.12 éves gyönyörű,játékos mintha kölyök lenne.Őrzi a házat az állatorvos tegnap dicsérte meg hogy milyen jó állapotban van.Egy fajtisztával úgyis csak a gond van.Sokkal nagyobb a betegségek kockázata.
2010. dec. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
utolsó, te tipikus f@sz!... nem látsz a szemedtől: én már írtam, hogy staffim van, aki mellesleg 8 éves.
2010. dec. 14. 13:42
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj már ide Te kis f@sszopó!Te ki a kurv@ @nyáddal ugatsz ilyen hangnemben?Nekem is volt staffim és nem divatból,hanem mert azt is szeretem.Csak tudod tegnap elött temettem a macskámat ami egy sima cirmos házi cica volt és felháborító egyáltalán a kifejezés hogy divat kutya.Az ilyen kis tetveknek kéne megdögleniük mint Te nem egy kedve háziállatnak,hogy rohadnál el.
2010. dec. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Az elöző vok még mindíg.

Az eszedbe se jut,hogy a továbbírásaidat el se olvasom?Hát persze hogy nem.Miért is jutna.Azt hiszem egyetlen káromló szót nem írtam Te megy egyből f@szozol.Na ebből látszik az agyi szinted.Az meg amit tőlem kaptál a fentiekben,az pedig az ideg.Szívesen szétb@sznám a fejét az összes ilyen divatkutyázósnak.Csak nem értek annyit.

2010. dec. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

:D:D:D

nem vagy egy értelmes lény, a divatkutát épp azért kérdeztem mert fogalmam nem volt miaz, de imádom, hogy az ideg gyenge, életüknincs barmok minden kérdésemhez hozzászólnak :D mindig jót röhögök. magadat is el kellett volna ásnod.

2010. dec. 15. 10:48
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Kíváncsi lennék te milyen idegállapotban lennél azután az 5 hetes tortúra után amit át kellet élnie az állatomnak s az még egy dolog hogy nekem is.Akkor se kéne f@szozni.Nem gondolod?Te milyen agyi szinten vagy,hogy egyből így reagálsz egy olyan válaszra ami egyetlen sértő szót se tartalmaz?
2010. dec. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!