Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Teljesen elvagyok keseredve....

Teljesen elvagyok keseredve. Miért csinálta ezt a kutyám az új kiskutyával? Nagyon jó lenne egy pár jó tanács.

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1396944-ossze..

Tegnap írtam ki ezt a kérdést. Tegnap este meg is érkezett a kiskutya. A nagyobb kutyám egy szempillantás alatt megváltozott. Sunyi lett, és irigy. Eddig nagyon jól elvolt más kutyákkal. A kicsit viszont ott támadja meg, ahol csak tudja. Bármit megakar szimatolni, a nagy egyből nekiront. Pedig egyik egyik oldalamon ült,és simiztem, a másik, a másikon. Mikor kicsi arrébb ment, megszagolta a széket, a nagy megharapta. Ha kihívtam pisilni, ahogy belelépett a hóba, akkor is. Nem is próbál barátkozni. Mit csináljak? Segítsetek.


2010. dec. 22. 08:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Az orvos véleményére adok leginkább. Viszont, ő azt mondta csak este tud jönni, de majd kifigyeljük mi van. Akkor ment el, mikor írtam. Annyit mondott reggel, hogy nem akar látatlanban hülyeséget beszélni. Azért köszönöm a válaszokat. Nagyon pánikolós vagyok, ha a kutyáimról van szó. :) Pedig rengeteget olvastam, tanultam róluk.
2010. dec. 22. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!