Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másnak is ennyire függő a...

Másnak is ennyire függő a kutyája?

Figyelt kérdés
A kutyám szó szerint mindenhova követ, ha leülök, felugrik az ölembe, ha lefekszem,odafekszik ő is, még a wc-re is követ. Állandóan azt akarja,hogy foglalkozzak vele, pedig szinte egész napa itthon vagyok vele és játszunk és sétálni megyünk,de ez nem elég neki. Ha elvonulok pár percre a másik szobába,elkezd sírni és kaparja az ajtót. Más kutyája is ilyen vagy elrontottunk valamit?
2010. dec. 23. 10:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nekem a macskám ilyen.
2010. dec. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdések:


Egyébkén, ha parkban vagytok kutyákkal akkor elmegy mellőletek játszani? Barátkozik más emberekkel? Folyton követ, de emellett szófogadó is? Tudod póráz nélkül sétáltatni? Ha kérsz tőle valamit megcisnálja?

2010. dec. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
nagyon szerethet téged:)más is játszik vele vagy csak te?mert ha te játszol vele akkor csak tőled várhatja hogy foglalkozni fogsz vele.édi kiskutya:D
2010. dec. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is ilyen :D Bár ő kinti kutya, de amikor kint vagyok mindenhová követ, mindig körülöttem ugrál, rajtam lóg egész nap, amikor vele vagyok, pedig vele is rendszeresen van foglalkozva x"D De amíg engedelmeskedik a parancsaidnak, és amíg tisztában van a rangsorral addig ebből ne legyen gondod...:) elvégre szeret téged, az meg nem baj :D
2010. dec. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
67%
Az enyém is ilyen. A wc-re is be kell engednem, különben szétkaparja az ajtót. CSak otthon ilyen, amikor ketten vagyunk, társaságban nem annyira, mert imádja más kutyák, és emberek társaságát, de függ tőlem, nagyon ragaszkodik hozzám. Ha rábízom egy családtagomra, míg bemegyek a boltba, akkor sír utánam!
2010. dec. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Nekem kiskorában volt ilyen.

Most már nem annyira (1 éves)

2010. dec. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 audrey90 válasza:
88%
Jézusom! Az a kutya csak szeret téged! Próbálj meg vele napról napra kevesebbet foglalkozni, hátha sikerül
2010. dec. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is ilyen, de csak akkor, ha kettesben van velem. Amúgy imádja a társaságot, szívesen játszik más kutyákkal, ill. emberrel. Nyáron lesz 2 éves, és iszonyú ragaszkodó, valamint akaratos. Ha valami nem úgy van, ahogy ő azt elképzelte akkor hisztizik, és megsértődik. Kislány, olyan,mint egy grófkisasszony. :-)

Sétánál, ill, parancsnál szófogadó, lehet póráz nélkül vinni.

2010. dec. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen, szerelmes belém :-)
2010. dec. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Csak szeret. :) Nekem a cicám ilyen.
2010. dec. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!