Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tudom a kutyám izomtömeg...

Mivel tudom a kutyám izomtömegét növelni?

Figyelt kérdés

Főként a nyakát és a hátizmokat, de a hátsó combizomkat is fontos lenne. Nagyon fontos lenne :(

Nem bull-típusú, egy közepes termetű keverék szuka, 4 éves.

Nagyon idegesít, hogy egy csomó kutya kihasználja az erőfölényét, és bántják játék közben, mert némelyik gyakorlatilag úgy tudja dobálni, ahogy akarja, persze szegény próbálkozik, de annyira elszomorító, hogy nem tud érvényesülni. Ő mindenkihez hozzá méri az erejét, nem él vissza vele, a kicsikkel különösen finom, de a nagyobb kutyáknál is kerüli a fájdalom okozást. Szeretném, ha állva tudna maradni, és egyenrangú félként tudna velük is játszani, mert úgy, hogy könnyen le tudják dönteni a lábáról, nagyon k....ök vele. Pedig németjuhász méretű, nem tudom, miért nem elég erős hozzá...


2010. dec. 28. 17:48
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
keress rá a neten....
2010. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
0%

A plusz sport remek.

De a direkt izomköteg növelés már nem annyira.

És főleg, hogy azzal indít, mivel tudná ezt elérni?


Egyébként ha nem tud lábon maradni, meg kellene vizsgálni, hogy nincs-e egészségügyi gond a lábával, vagy a csípőjével.

És nem izomköteget növelni, csak hogy kenterbe verjen más ebeket.

Ez nem egészség, ez rossz!

2010. dec. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
De nem szeretnék egy izomgolyó kutyát, mint a bordeaux-i, a bulldog meg a pit bull :) Nem akarom kigyúrni :D
2010. dec. 28. 20:25
 24/49 A kérdező kommentje:
Nem, nincs baj vele egészségileg, csak amikor egy nála másfélszer / kétszer nagyobb behemót nem tud szépen játszani, akkor nem sok esélye van a normális játékra, mert hamar a földön köt ki, és a másik ráfekszik :S
2010. dec. 28. 20:29
 25/49 anonim ***** válasza:

"A plusz sport remek.

De a direkt izomköteg növelés már nem annyira.

És főleg, hogy azzal indít, mivel tudná ezt elérni? "


mert az izomköteg növelés szerinted mi, ha nem plusz sport? :D

és mivel indítson? ez érdekli.

2010. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
0%

Az izomköteg növelése bizony lehet doppingszerekkel és mesterséges izomnövelőkkel.

Csak ismételni tudom: egy jól táplált, egészséges kutyának, aki kellően meg van futtatva és dolgoztatva - minek a nagy izomköteg?

Vagy sporteredményt akar elérni, vagy felvágni akar vele, vagy viadaloztatni akar.

2010. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
0%
De hogy átlag kutyapajtások ellen kellene, ezt nem veszem be.
2010. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:

Jó, én feladtam :) Végülis nem is azért vagyok itt, hogy másokkal vitázzak, másokat győzködjek, csak felteltettem egy kérdést, amire eddig csak pár ember tudott koncentrálni.


Meg lehet nézni más kérdéseimet is, amiből szerintem egyértelműen látszik, hogy nem kizsákmányolom a kutyáimat, és nem is harcoltatni akarom. Ha azt akarnám, vennék egy pit bullt, és teletömködném doppingszerekkel. Nincs verekedésre egyáltalán alkalmas kutyám.

2010. dec. 28. 21:10
 29/49 anonim ***** válasza:
100%

Sziklainé Kata válasza:

Lovagolsz egy helytelenül alkalmazott kifejezésen. Azóta ezerszer le lett tisztázva,mit ért alatta a kérdező.

Ha tudsz javaslatot a kérdésére, tedd meg. Ha nyelvészkedni van kedved, az szerintem másik kérdéscsoport.

2010. dec. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
2010. dec. 28. 21:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!