Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tudom a kutyám izomtömeg...

Mivel tudom a kutyám izomtömegét növelni?

Figyelt kérdés

Főként a nyakát és a hátizmokat, de a hátsó combizomkat is fontos lenne. Nagyon fontos lenne :(

Nem bull-típusú, egy közepes termetű keverék szuka, 4 éves.

Nagyon idegesít, hogy egy csomó kutya kihasználja az erőfölényét, és bántják játék közben, mert némelyik gyakorlatilag úgy tudja dobálni, ahogy akarja, persze szegény próbálkozik, de annyira elszomorító, hogy nem tud érvényesülni. Ő mindenkihez hozzá méri az erejét, nem él vissza vele, a kicsikkel különösen finom, de a nagyobb kutyáknál is kerüli a fájdalom okozást. Szeretném, ha állva tudna maradni, és egyenrangú félként tudna velük is játszani, mert úgy, hogy könnyen le tudják dönteni a lábáról, nagyon k....ök vele. Pedig németjuhász méretű, nem tudom, miért nem elég erős hozzá...


2010. dec. 28. 17:48
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

a tojás jó ötlet!

még annyit tennék hozzá, hogy érdemes kisakkozni azt a főzési módját, amikor a fehérje már megfehéredik, de a sárgája még folyós! ugyanis:

a fehérjéje tartalmaz avidint, ami megköti a biotint, és hosszú távon biotinhiányos tüneteket okoz, így mindenképp kell neki némi hőkezelés, de a sárgája meg tele van vitaminnal és ásványi anyagokkal, aminek meg árt a hőkezelés.

2010. dec. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
Uhh milyen vita keveredett ki egy ártatlan kis kérdésből.Az én kutyám is 35 kg és a legjobb pajtása akivel napi 3 szor minimum játszik egy 50kg-os rottweiler.Nagyon szeretik egymást csak ezért hagyom h együtt játszanak.Ahogy játszanak akarva akaratlanul állandóan földhöz vágja az én kutyámat utána meg ráfekszik, hogy fel se tudjon kelni ami nekem nagyon nem tetszik. Bármilyen külső vagy belső sérülést elszenvedhet szegényke.Szerintem az emberek se örülnének, ha egy 100kg-os emberke fellökné, ráfeküdne stb.Én teljesen megértem a kérdezőt.
2010. dec. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:

Hálás vagyok az utolsó három válaszért!! :)))


Örülök (elnézést ezért a két másik kutyástól), hogy nem vagyok egyedül, mert már kezdtem azt hinni, hogy én vagyok a hülye, mert látom, hogy mennyire sz_r érzés neki, pedig mennyire akarna játszani, csak NORMÁLISAN, és én valamit tenni akarok érte.

Azt hiszem, korábban már írtam, hogy ahhoz, hogy ő tudjon felülemelkedni, meg kéne dupláznia a súlyát, és főként izomból. És azt is, hogy kicsi eredményt akarok csak elérni. Ahhoz pedig, hogy ő győzzön, rombolnom kell a személyiségét, elvadítani és agresszívvá tenni, ugyanis is SOHA nem küld le kutyát a földre, negyed akkora tacsit se, nemhogy egy akkora kutyát, mint ő, vagy kétszer akkorát.

Baromira rosszul esik, hogy írok, de senki nem veszi a fáradtságot, hogy elolvassa. Minden ott állt már az előző hozzászólásaimban...

2010. dec. 29. 18:19
 44/49 A kérdező kommentje:
MME, jó ötlet, de fogalmam sincs, hogy mennyire vezet eredményre. Szerintem az kéne, hogy ne csak az enyémmel játszanak, mert amilyen mulya ő is, vele soha nem tanulják meg. Olyan kutyát is kéne szereznem nekik, amelyik jobban kiáll magáért, az képes lenne kimutatni, hogy meddig mehetnek el. A kicsi kutyák kilőve, mert azokat levadásznák. Ebből is csak három ismerősöm van, a többi kutya, akivel szokott játszani, azok az utcán lézengenek, őket nem vonhatom be. :S
2010. dec. 29. 18:25
 45/49 anonim ***** válasza:
0%

Szóval jól látom, vadítani akarod.

Szégyelled, hogy a kutyád békés alkat.

Ez nem izom kérdése, hanem temperamentum. És úgy látszik, te az agresszivitást tartod "életképes" dolognak.

Ez sajnálatos.

Remélem, hogy a kutyádnak több esze lesz és bárhogy felturbózod majd az izmait, nem lesz attól izomagy.

Tanulhatnál tőle!

2010. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
0%

Még valami.

Nyugodt lehetsz, nem vagy egyedül, sajnos az agresszivitást sokan kedvelik és kutyákat is vadítanak szép számmal.

De tudod, sokkal többet ér a békés élet, mint az állandó harc.

De ha már a harcot kedveled, inkább magad verekedj, semmint kiszolgáltatott állatot küldj harcba.

Rendes kutyás elfordul tőled!

2010. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 MME ***** válasza:
100%

Hihetetlen vagy :DDD Pont azt írta, hogy az ő kutyája tök normális, ezért van kiakadva tőletek :D Tehát attól még, hogy erősebb lesz, nem fogja a többit leteperni, ez a veszély nem áll fenn, szóval NEM ERRE AKARJA!!!


Kérdező, erre már ne is válaszolj, mert itt tényleg az a baj, hogy nem tud olvasni egy-két ember! Nekem már fent a kifejtésben tiszta volt, hogy mire kell.

2010. dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy tök normális a kutyája - csak a gazdájával van baj. Mégpedig az, hogy verekedést akar játék helyett, hogy a saját kutyája legyen a bajnok. Ezért akar turbó izmokat.

Ez röhejes lenne, ha nem lenne szomorú.

2010. dec. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
0%

Ja, és a kérdező minden egyes megnyilvánulásában az van, hogy ne az ő kutyája legyen leteperve.

Nem nekem van gondom a szövegértelmezéssel...

2010. dec. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!