Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felállhat még a füle a német...

Gratis30 kérdése:

Felállhat még a füle a német juhászomnak?

Figyelt kérdés
5 hónapos a német juhászom és elkezdett mindkét füle szépen felállni, de egyszer beszorult a feje a terasz lécei közé és azóta nem használja vagyis hátracsapottan csak lóg, a másik viszont szépen alakul. Ennek már egy- másfél hónapja, de nem javul a helyzet. Voltam vele állatorvosnál és azt mondta, hogy tömjem kálciummal az használ. Esetleg tudnátok adni tanácsot, hogy mit lehetne kezdeni még vele?
2010. dec. 29. 21:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha tenyésztőtől van a kutyád, kérjél sablont és ragaszd fel a fülét. Ha jó minőségű táppal etetsz, a kálciummal vigyázz, mert a túladagolás elég komoly kárt okoz a kutyában. Porcerősítőt amúgy is érdemes adni.A Béres embereknek készült. Az a tapasztalatom,kisebb hatóanyagúak az embernek készültek, mint a kutyáké. Van kutyának való szer sok.
2010. dec. 30. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hm.. nekem azt mondta az orvos (állatorvos), hogy nem érdemes megvenni az állatnak valót, mert ugyanaz van benne mint az emberében (csak jóval drágábban adják), és napi egy tabletta (béresből) bőven elég

Gondolom egy lelkiismeretes állatorvos (tényleg az, mert nagyon jó barátunk és imádja az állatokat) nem beszél bolondságokat. :)



Akiteki:

Gondolom a hátracsapást abban érti, hogy lelapítja a fülét a fejére (mint a macska, mikor ideges) tudnak olyat csinálni, az enyém is sokáig csinálta azt, amíg nem kapott porcerősítőt. :) Utána lett olyan ferdén kajla amit kiraktam képet. :)

2010. dec. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen a hátra azt jelenti, hogy olyan mint ha lapítana.
2010. dec. 30. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!