Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki kutyust csak házban...

Yorki kutyust csak házban lehet tartani? Félni fogok tőle?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a kutyáktól , de ilyet nagyon szeretnék, de anyum nem hizsem hogy beengedné a házba.
2010. dec. 29. 21:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Yorkit nem lehet kint tartani, csak bentre, ő lakás kutya, és nagyon nem való kezdő, tapasztalatlan kutyásnak.
2010. dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Akiteki ***** válasza:
86%

Kérj Anyukádtól inkább plüsskutyát.

Nem kell mindenkinek kutyát tartani.

Én pl. irtózom a kígyóktól, sosem vennék magamnak egy boát a szoba sarkába.

2010. dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Yorki csak bentre való. Minek akarsz kutyát, ha félsz tőle? Mi lesz, ha nem tudod legyőzni a félelmed? Ki fogja akkor gondozni? Nem kötözködni akarok, de valószínű, h ezért nem engedik.
2010. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Csak azért akarja, mert divatkutya. Nem érdekel, ha lepontoztok.
2010. dec. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
akkor vegyél kutyát ha nEM FÉLSZ tőle mert a yorki különben sem kezdő kutyatartónak való nem holmi olyan kutya h etetni meg itatni kell..a szőrnyírása se olcsó..
2010. dec. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Ha félsz a kutyáktól, ne tarts kutyát. Ha nem szocializálod a kutyádat, vagyis nem találkozik kölyökkorában minél több kutyával, akkor egy ideggyenge és boldogtalan kutya lesz belőle, viszont ha félsz a kutyáktól, gondolom nem nagyon akarsz más kutyákkal találkozgatni, tehát ez így eleve kudarcra van ítélve.

Nem lenne jó neked sem meg a kutyának sem.

2010. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A yorkshiret a szőre minőségéből adódóan nem lehet kint tartani.

Nekem is yorkim van, és ő még viszonylag jól is bírja a hideget, de ma másfél órás séta után már nagyon vacogott.

Nem tudom, hogy egy yorki kibírna e ilyen hidegben akárcsak 1 éjszakát is kint.

Ja, és ha félsz a kutyáktól, akkor ne terrierben gondolkozz, mert a terrierek....terrierek:)

Ezt csak az tudja, akinek volt/van ilyen fajtájú kutyája.

Ők jelzőkutyák, ugatnak, és elég vehemens vérmérsékletűek.


Már bocs, de a yorkshire terriert javaslom Neked a legkevésbé. Tudom, hogy nagyon bájos kinézetűek, de ez ne tévesszen meg.


Ha barátkozni akarsz kutyákkal, akkor menj el egy menhelyre, mond el, hogy most ismerkedsz ezzel a fajjal:)

2010. dec. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon erős kutyafóbiám volt, de közben imádtam a kutyákat csak féltem, hogy megtámad.

Lett egy kutyám aki mellett elmúlt a fóbiám,mert megismerhettem őket.

2010. dec. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
elöző vagyok, terriert én se javaslok, hanem valami higgadtabb kutyát.
2010. dec. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha félsz a kutyáktól, semmiképp ne legyen kutyád, pláne nem kistestű. Mégis mit fogsz csinálni ha odarohan hozzátok egy németjuhász? Mert a kutya vonzza a kutyát, mint a mágnes. Hülyének nézeted magad egy Yorkival, mert inkfartust kapsz egy másik kutyától? Lesz egy elkényeztett, reszkető, cseppet sem boldog kutyád... Nem hinném, hogy ha mélyen magadba nézel, tényleg ezt akarod.
2010. dec. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!