Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki kutyust csak házban...

Yorki kutyust csak házban lehet tartani? Félni fogok tőle?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a kutyáktól , de ilyet nagyon szeretnék, de anyum nem hizsem hogy beengedné a házba.
2010. dec. 29. 21:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Itt írta vki, hogy a Terrierek jelző kutyák, ugatnak... Én már csak tudom. Van egy Westienk és minden kis neszre és idegenekre ugat. Azonkívűl nem is könnyű kezelni. Nekünk elvileg 2011 nyarára lessz Yorkink. Már csak azért is, mert azért a Westie megtanít arra hogyan kezelj Terriereket.

Te félsz a kutyáktól és azon felül nincs semmi tapasztalatod. Így ne akarj Yorkit.

Nekünk azért már több év tapasztalatunk van.(Itt nem csak a mostani westienkre gondolok) Volt már több féle nehezen kezelhető kutyánk.

Így ne válald be, mert avégén úgy is csak repülni fog a háztól szegény.

Remélem anyud nem engedi meg.

Ne legyen szerencséd.

Ja és nyugottan pontozz le nem érdekel, én csak a véleményemet mondtam meg!!!

2010. dec. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Csakkittinek igaza van. Nekem 20 éves kutyás múltam van, de előfordul, hogy néha én is frászt kapok, ha 1-1 nagy kutya megjelenik a közelünkben.


Én a lovaktól félek. Odáig már eljutottam, hogy megsimogattam egyszer egy lovat, de hogy lovat tartsak valaha az életben, az kizárt.

2010. dec. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én is féltem a nagy kutyáktól mivel megtámadtak...De immádtam őket és világ életemben volt is. a Sajátomtól sosem féltem...

Eljártam menhelyre sétáltatni őket ezzel nekik is soka segítettem ( a mai napig járok) és megszoktam őket nekem segítet .


NEkem is yorkm van de előtte minden neteten felellhető dolgot llvastam beszéltem jorkisokkal kutyaoktatos videokat néztem és megvettem a yorkis könyvet. Szófogadó szocializált kutyusom van:) 5-6 b

2011. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én is féltem a nagy kutyáktól mivel megtámadtak...De immádtam őket és világ életemben volt is. a Sajátomtól sosem féltem...

Eljártam menhelyre sétáltatni őket ezzel nekik is soka segítettem ( a mai napig járok) és megszoktam őket nekem segítet .


NEkem is yorkm van de előtte minden neteten felellhető dolgot llvastam beszéltem jorkisokkal kutyaoktatos videokat néztem és megvettem a yorkis könyvet. Szófogadó szocializált kutyusom van:) 5-6 barátja van, az egyik egy

2011. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én is féltem a nagy kutyáktól mivel megtámadtak...De immádtam őket és világ életemben volt is. a Sajátomtól sosem féltem...

Eljártam menhelyre sétáltatni őket ezzel nekik is soka segítettem ( a mai napig járok) és megszoktam őket nekem segítet .


NEkem is yorkm van de előtte minden neteten felellhető dolgot llvastam beszéltem jorkisokkal kutyaoktatos videokat néztem és megvettem a yorkis könyvet. Szófogadó szocializált kutyusom van:) 5-6 barátja van, az egyik egyik egy dog:P

2011. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bocsi szarakodot a gépem:S
2011. jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!